استفاده از داربست در فضا های باز در دوران کرونا
استفاده از داربست در فضا های باز در دوران کرونا

نزدیک به یک سال از همه گیری بیماری کرونا می گذرد و تاثیر آن بروی کسب و کار ها بسیار زیاد بوده است خیلی از آنها تعطیل شده اند و این اتفاقات سبب شده است تا برخی از کسب و کارها ایده های خوبی اجرا کنند. مردم در شرایط کرونا دیگر به فضاهای بسته اعتمادی ندارند زیرا ممکن است باعث تشدید و اوج گیری کرونا شود.

در شرایط کرونا استفاده از فضاهای باز بسیار اهمیت پیدا کرده است از این رو صنعت داربست در جهان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . استفاده از داربست های مدولار و جدید در فضاهای باز با رعایت فاصله  گذاری اجتماعی مورد استقبال مردم قرار گرفته است . در شرایطی که خیلی از شرکتها از لحاظ اقتصادی با مشکل مواجه شده اند برخی از آنها تصمیم گرفته اند که فستیوال هایی را در فضاهای باز ترتیب بدهند تا محصولات خود را با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در اختیار مردم قرار دهند . در این سازه های موقت ایمنی به طور کامل رعایت شده است و حتی رستوران و اجرای تئاتر نیز بخشی از این فضاها می باشد که می تواند موجب انگیزه بیشتر برای مردم شود.

البته در ایران نیز مدتهاست که استفاده از فضاهای باز با داربست برای برپایی نمایشگاه های موقت در نوروز و غیره برگزار  می شود ولی در اکثر آنها ایمنی دیده نمی شود . به طور کلی می توان گفت که صنعت داربست در جهان در شرایط کرونا می تواند با اجرای اصولی و ایمن از داربست ها باعث شود تا مردم با خیال راحت تری به خرید های روزمره خود بپردازند.

صنعت داربست در دوران کرونا

چهارشنبه, 04 فروردین 1400
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان