گفتگو با مدیرعامل شرکت تسکو تولیدکننده داربست های جدید
گفتگو با مدیرعامل شرکت تسکو تولیدکننده داربست های جدید

تسکو به عنوان بزرگترین تولیدکننده داربست در ایران ، در گفتگویی کوتاه با مدیرعامل محترم این مجموعه آقای مهندس بیگی در خصوص معرفی محصولات و مشکلات آن می گوید.

سکوهای مدولار نصب راحت تری نسبت به داربست های سنتی دارد ، ایمنی بالاتر تری دارد و بهروری را افزایش می دهد. چه آن کسی که این داربست ها را می بندد و یا روی این داربست ها کار می کند ایمنی بالا و دسترسی راحتی را برای آن ایجاد می کند. این محصول در تمام دنیا استفاده می شود ما 10 سال است که در این صنعت فعالیت می کنیم این محصول از ابتدا ایراداتی داشته است که به مرور زمان به وسیله پیمانکارانی که از این داربست ها استفاده می کردند توانستیم ایرادات را برطرف کینم .

این داربست های که تولید می کنیم به دو محصول درجه 1 و 2 تقسیم می شود . محصول درجه 1 ما که گالوانیزه گرم است مخصوص پالایشگاه ها و پتروشیمی ها می باشد و محصول درجه 2 ما مربوط به ساختمانها که با همان ویژه گی ها و استاندارد ها اما با قیمت مناسب تر عرضه می شود .

در حال حاضر اگر پیمانکار داربستی بخواهد پروژه ای را بگیرد باید در مورد یک تک محصول صحبت کند یعنی بست و لوله که یا خوب بسته می شود و یا بد و اینکه حوادث سقوط داشته است یا خیر پیمانکار از این ویژه گی ها استفاده می کند و خود را میان رقبا متمایز می کند حتی برای اینکه  به هر قیمتی پروژه را بگیر قیمت خدمات خود را به نصف کاهش می هد ! ولی محصول زودبست اینطور نیست و ویژگی های منحصر به فردی دارد که می تواند کارفرما را راضی کند تا قیمت بیشتری نسبت به داربست های سنتی بپردازد چرا ؟ چون مثلاً سنگ کار به جای اینکه 6 ماه در سه ماه کار خود را به اتمام می رساند.

در مورد قیمت باید گفت شما در داربست های سنتی بست و لوله می گیرید ولی محصول ما سکوی مدولار است با ویژه گی های بسیار دارای پله کان موقت کارگاهی می باشد دسترسی سریع به نما ، برجک موقت و ... ، این قیمت با توجه بازار و تاریخ امروز که 21 شهریور 1399 می باشد متر مربع نما با کلیه تجهیزات پلتفرم ، راه پله  و ... حدود 700 هزار تومان برای خرید یعنی برای 1000 متر 700 میلیون برای خرید آن باید پرداخت کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر این گفتگو فیلم زیر را حتماًٌ ببینید :

 

 

ﺳﻪشنبه, 06 اردیبهشت 1401
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان