برنامه خدمات دهندگان داربست در دوران کرونا چیست ؟
برنامه خدمات دهندگان داربست در دوران کرونا چیست ؟

از هفته های گذشته که ویروس کرونا،کشور چین را در سیطره خود قفل کرده است، حالا کشور ایران درگیر آن شده است .با تاکید دولت مردم در خانه ها مانده اند،مشاغل حضوری تعطیل شده اند، خرده فروشی های غیر اینترنتی عملا از بین رفته اند. حتی نرخ خرده فروشی های آنلاین هم به کمترین میزان خود طی ده سال اخیر رسیده است! دیگر کسی حاضر به توزیع کالاهای سفارش گرفته شده آنلاین نیست.در عوض صنایعی مانند بازی ها،تناسب اندام،آموزش و اَپ های سلامت، بازارشان به شدت رشد کرده است.

اما با وجود همه این اخبار ناخوشایند باید توجه داشته باشید که فرصت هایی نیز به وجود آمده است که می توان به قول معروف تهدید را به فرصت تبدیل کرد .

در این شرایط مردم ترجیح می دهند تا از خانه خارج نشوند و کار های خود را از در منزل پیگیری کنند به همین دلیل استفاده اینترنت در این روزها بسیار بالا رفته است . در اولین گام حمایت خود را از مردم اعلام کنید و خاموش نباشید نشان دادن حمایت و همدلی با جامعه، در این بحران بسیار بهتر از سکوت است. شرکتهایی که قادر به کمک مالی نیستند می توانند با اشتراک گذاری پیام های انگیزه بخش و امیدوار کننده ، ایجاد محتوا های آموزشی افزایش دهنده ایمنی مردم و یا ارسال کالاهای ضدعفونی کننده به افراد نیازمند حمایت های مردمی خود را اجرا کنند.

استفاده از دستکش و ماسک

استفاده از دستکش و ماسک می تواند خیال مشتری را از بابت سلامت خود در این روزها راحت و به کسب و کار شما اعتماد کند این یکی از کلیدی ترین اقدامی است که شما می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید پس از همین حالا به فکر ماسک و دستکش باشید. حتی قبل از انجام کار نیز می توانید به مشتریان اطمنیان بدهید که کارگران شما نکات بهداشتی را رعایت و استفاده از دستکش و ماسک برای آنها الزامی است.

سلامت کارگران

کارگران اصلی ترین نقش را در کسب و کار شما بازی می کنند پس به سلامت آنها در این روز ها اهمیت دهید تا مشتری هم به شما اعتماد کند ، استفاده از ماسک و دستکش را الزامی کنید و از آنها بخواهید تا نکات بهداشتی را رعایت کنند . کارگران قشر زحمتکش جامعه هستند و در این روزها باید توجه بیشتری به آنها شود تا با همکاری و یاری یکدیگر از این بحران عبور کنیم.

راه اندازی خدمات آنلاین

اگر شرکتی هستید که هنوز خدمات آنلاین فعال نکرده اید و یا وبسایتی برای ارائه خدمات داربستی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم تا از بستر داربستان برای ارائه خدمات استفاده کنید داربستان تنها مرجع برای صنعت داربست ایران می باشد که در این روزها برای حمایت از شرکت های خدمات دهنده در این حوزه تمامی امکانات خود را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد تا آنها بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل به مردم ارائه دهند.

منبع : دکتر عبدالرضا هنری

کرونا و صنعت داربست

دوشنبه, 12 اسفند 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان