رونمایی از وبسایت آقای داربست با هدف مرجعیت استخدام کارگر و استادکار
رونمایی از وبسایت آقای داربست با هدف مرجعیت استخدام کارگر و استادکار

رونمایی از وبسایت آقای داربست با هدف مرجعیت استخدام کارگر و استادکار

داربستان از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز توانسته است که بسیاری از کارگران و استادکاران حوزه داربست را به شرکت های داربستی تقاضا کننده معرفی کنند و این هدف جزئی از مسئولیت های اجتماعی داربستان به حساب می آید .

با توجه به استقبال گسترده کارگران و استادکاران مجموعه داربستان تصمیم گرفت تا از آقای داربست به عنوان مرجع استخدام کارگران و استادکاران رونمایی کند . هدف از راه اندازی این وبسایت معرفی و آموزش در این حوزه است . داربستان افتخار دارد که در طول مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است تحول گسترده ای در صنعت داربست به وجود بیاورد و با تولید محتوای مداوم و موثر برای شرکت های داربستی ، استادکاران و کارگران سطح کیفی خدمات و ایمنی را در این حوزه بالا ببرد .

رشد روز افزون صنعت داربست در فضای مجازی نشان می دهد که داربستان تاثیر زیادی در رشد این صنعت داشته است به طوری که داربستان در ابتدا به عنوان تنها مرجع داربست ایران و ارائه خدمات داربست در سراسر کشور شروع به فعالیت کرد اما به تدریج شرکتها و افراد مختلف نیز برای رقابت با داربستان حاضر شدند و وبسایت ها و اپلیکیشن های زیادی در حوزه داربست ایجاد شد.

وبسایت آقای داربست فعلا در مرحله رونمایی می باشد و امیدواریم قسمتهای مختلف این وبسایت به زودی تکمیل شود و به اطلاع کاربران برسد.

 

چهارشنبه, 21 فروردین 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان