داربست مكانيزه
داربست مكانيزه

داربست مكانيزه


با توجه به دربایستن روز افزون به سرعت در اجرای فعالیتهای ساختمانی، در کنار ایمنی و حفاظت عوامل انسانی، و با نگرشی بر حوادث به هستی آمده به واسطه داربستهای ساختمانی غیر استاندارد، این همتافت با اتکاء به قوای کارآزموده خود به ارائه این داربست جدید اقدام نموده است. این داربست در انواع تک پایه و چند پایه در عرض های گوناگون و برای هر ارتفاعی بدون محدودیت قابل ارائه می باشد.

داربست مکانیزه ، جک سقفی ، داربست متحرک ، داربست ، سرجک ، جک ،

این داربست متحرک با استفاده از استانداردهای روز جهان طراحی شده و علاوه بر سرعت در بهره‌گیری ، ایمنی و آرامش را به ارمغان می آورد این داربست جدید و مدرن علاوه بر اینکه یکتا از مترقی ترین داربست های روز گیتی است می تواند در سرعت بخشدن به اجرای فعالیتهای ساختمانی نقش بسزایی را ایفاء نماید.

داربست مکانیزه ، جک سقفی ، داربست متحرک ، داربست ، سرجک ، جک ،

از نکات دیگری که در مورد این داربست متحرک می تاب ذکر نمایش داد سرعت در جابجایی داربست، عدم دربایستن به نیروی متخصص، ایمنی در ارتفاع و عدم محدودیت برای ارتفاعات مختلف را می تاب اسم برد.

اين داربستها به چهره تك پايه و دو پايه ارائه مي شوند.

تك پايه: تا ماكزيمم پهنا 10 متر از ساختمان را پوشش مي دهد و براي حمل بار و نفرات لغایت وزن 700 كيلوگرم طراحي و محاسبه شده است.

دو پايه: دو پايه الی ماكزيمم عرض 23 متر از ساختمان را پوشش مي دهد و براي حمل بار و نفرات الی وزن 1200 كيلوگرم طراحي و محاسبه شده است.

لازم به ذكر است كه محاسبات قيمتي بر بنیاد بلندی و عرض پوشش دهي مي باشد.

یکشنبه, 20 تیر 1395
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان