اگر تا به حال در جهت انجام کارهایتان داربست اجاره کرده اید بازخوردتان چه بوده است ؟
اگر تا به حال در جهت انجام کارهایتان داربست اجاره کرده اید بازخوردتان چه بوده است ؟

اگر تا به حال در جهت انجام کارهایتان داربست اجاره کرده اید بازخوردتان چه بوده است ؟

همه ما برای انجام تعمیرات یا بازسازی ساختمان ، مغازه و غیره ممکن است حداقل یک بار از شرکت هایی که در گوشه کنار شهرها هستند خدمات داربست دریافت کرده باشیم ولی آیا واقعاً بازخوردمان از این خدمات چه بوده است ؟ اغلب فاکتورهای پر اهمیت در این خدمات قیمت داربست است به همین دلیل همیشه مشتریان به  دنبال استعلام قیمت از شرکت های مختلف هستند برخی دیگر نیز زمان برایشان اهمیت زیادی دارد و  به دنبال خدمات داربست فوری و ارزان هستند. بعضی مشتریان که در شرکت های بزرگ صنعتی مشغول هستند فاکتورهای دیگری برایشان اهمیت دارد مثل رعایت نکات ایمنی در هر شرایطی مثل لباس کار کارگر ،نحوه اجرای داربست و حتی جنس داربست .

اگر به دنبال قیمت خدمات داربست هستید باید بدانید :

با استعلام  از شرکت های مختلف نمی توان قیمت مشخصی پیدا کرد زیرا در این شغل شرکت ها اکثراً جوازی ندارند و هر کسی ساز خود را می زند مشتریان اغلب با استعلام گرفتن از چند شرکت آن که کمترین قیمت را پیشنهاد بدهد انتخاب می کنند ولی باید در نظر داشته باشید که هر وقت داربست در محل شما اجرا می شود ممکن است به خودی خود مشکلاتی را برای افرادی که در آنجا در رفت و آمد هستند ایجاد کند پس باید تمهیداتی اندیشید تا کمترین زحمت را برای این افراد داشته باشد و یا از خطرات احتمالی جلوگیری شود پس همیشه به غیر از قیمت به این قیمت ها نیز توجه شود. و نکته قابل توجه این است که سعی کنید شرکت های قابل اطمینانی را انتخاب کنید ،داربستان برخی از این شرکت ها را به شما پیشنهاد می دهد.

حالا شما به عنوان مشتری از خدمات داربستی که دریافت کرده اید رضایت دارید و یا پیشنهاد خاصی در این خصوص دارید ؟ ما منتظر ارسال نظرات شما عزیزان هستیم .

💬👇 نظراتتون رو کامنت کنید .

یکشنبه, 09 دی 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان