نصب داربست ایستگاه صلواتی چقدر هزینه بر است ؟
نصب داربست ایستگاه صلواتی چقدر هزینه بر است ؟

کرایه داربست با ابعاد 3 در 3 جهت راه اندازی ایستگاه صلواتی به همراه چادر برای پوشش آن، به مدت یک ماه بین 4 میلیون تا 5 میلیون تومان هزینه دارد.
به گزارش  صبحانه ،  با آغاز دهه محرم فضای شهر با تغییراتی همراه می شود و در گوشه کنار خیابان ها شاهد نصب داربست برای راه اندازی ایستگاه های صلواتی و هیات عزاداری خواهیم بود که تا اواخر محرم پا برجا هستند.
در این بین راه اندازی داربست های فلزی و کرایه آن نرخ مصوبی ندارد این درحالی است که طبق گفته یکی از فعالان این بخش در صورتی که متراژ نصب داربست بیش از هزار متر باشد قیمت به صورت متری محاسبه می شود و برای متراژهای خرد و کوچک قیمت در هر موسسه متفاوت است و قاعده خاصی ندارد.
براساس گزارش میزان در گفت وگو با یک پیمانکار داربست در خصوص هزینه نصب یک ماهه و کرایه چادر برای پوشش داربست جویا شدیم که که برای یک فضای 3 در 3 نصب داربست فلزی جهت برپا کردن یک ایستگاه صلواتی باید 4 میلیون تومان هزینه کرد که به همراه نصب چادر هزینه دوبرابر خواهد شد.
پیمانکار دیگری برای نصب داربست با همان ابعاد ذکر شده، مبلغ را 2 میلیون تومان اعلام کرد که به همراه چادر مبلغ تمام شده را برای یک ماه 3 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کرد.
گفتنی است هرچه ابعاد بالاتر رود هزینه نیز به طبع آن بیشتر خواهد شد که براساس آن هزینه نصب داربست یک فضا با ابعاد 6 در 8 برای یک ماه حدود 4 میلیون و 600 هزار تومان از سوی موسسات اعلام شد و برای پوشش داربست، قیمت آن 4 میلیون  تا 5 میلیون  تومان بسته به اینکه جنس آن برزنت باشد یا کانتینر متفاوت است.
به گزارش میزان، با این تفاسیر برای راه اندازی یک هیات با ابعاد 6 در 8 به همراه ایستگاه صلواتی با ابعاد 3 در 3 ...
 
محاسبه قیمت آنلاین خدمات داربست اتحادیه استان تهران
 
 
 

شنبه, 18 تیر 1401
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان