ایده های بازاریابی ساختمانی که کسب و کار شما  را در آغاز فصل بهار رونق می بخشد
ایده های بازاریابی ساختمانی که کسب و کار شما را در آغاز فصل بهار رونق می بخشد

ایده های بازاریابی ساختمانی که کسب و کار شما  را در آغاز فصل بهار رونق می بخشد

در صنعت ساخت و ساز، شما دائما با هزینه های نوسان، رقابت سنگین و تقاضاهای چرخه ای روبرو می شوید. بهترین راه برای حفظ کسب و کار شما در زمینه های مختلف، ایجاد روابط مستمر با مشتریان جدید است و راه برای رسیدن به این هدف از طریق یک استراتژی بازاریابی چندجانبه میسر می باشد.

بازاریابی یک کسب و کار ساختمانی دارای چالش های منحصر به فرد خود است، بنابراین ما لیستی از ایده های برتر برای کسب اطلاعات در مورد کسب و کار شما برای کمک به شما در کنار هم گذاشتیم سعی کنید این ایده ها از جوانب مثبت بررسی کنید :

خود را بیش از حد نابود نکنید

منظور از این مورد این است که ابتدا از پروژه های کوچک شروع کنید قرار نیست یک شبه به پروژه های بزرگ دست بیابید پروژه های کوچک باعث می شود تا ارتباط شما با مشتری نزدیک شود و این ارتباط باعث می شود تا مشتری در پروژه های بعدی از شما کمک بگیرد.

رسانه های اجتماعی خود را با دقت مدیریت کنید

از مطالب جذاب استفاده کنید و سعی کنید در شبکه های اجتماعی پر طرفدار مثل اینستاگرام ، تلگرام و فیسبوک حضور داشته باشید این کار نه تنها به جذب مشتری برای شما کمک خواهد کرد بلکه باعث بالا رفتن اعتماد مشتری و اعتبار شما می شود.

استفاده از شرکت های غیر رقابتی برای ارجاعات

ارجاع ها ساختمان همیشه باید در ذهن ما باشد. ما به تازگی مشتریانمان را مورد بررسی قرار داده ایم و با برخی از اطلاعات جالب توجه شده ایم. در نظرسنجی ما از مردم خواسته شد که چه چیزی موجب شود آنها با یک پیمانکار خاص که 95.5 درصد انتخاب شده است تماس بگیرند "ارجاع به عنوان مهمترین عامل". من مطمئن هستم که این پاسخ جالب نیست اما واقعا این کار را انجام می دهد؟ مشتریان ما نیستند ، آنها هر روز از ما فکر نمی کنند! در نتیجه، آنها بهترین فرصت برای ارجاع ما نیستند. بهترین منابع ارجاع کسب و کارهایی هستند که به مشتری همان مشتری می فروشند. کسب و کارهای غیر رقابتی مانند زیرپروژه های من؛ برق، لوله کش، معماران بهترین فرصت من برای ارجاعات مداوم است. ما باید سرمایه گذار، آموزش، انگیزه و درخواست ارجاع از همتایان کسب و کار خود را داشته باشیم.

 

از انتشار مطبوعاتی برای تبلیغ پروژه ساخت و ساز جدید خود استفاده کنید

ارسال یک خبرنامه در مورد پروژه شما یک راه عالی برای توجه رسانه ها است. ما توصیه می کنیم با استفاده از اخبار رسمی این کار را انجام دهید، زیرا آنها بهترین قیمت را برای توزیع ارائه می کنند.

 

یک وب سایت دوستانه ایجاد کنید

یک وب سایت خوب، برند شما را به مشتریان بالقوه تقویت خواهد کرد. پس از اینکه یک مشتری را ملاقات کردید یا یک پیشنهاد ارائه دادید، تحقیقات پیگیری آنها در وبسایت شما میتواند معامله را انجام دهد یا شکست دهد.
 
داشتن یک وب سایت عالی چیزی است که مشتریان آن انتظار دارند، و در حالی که ممکن است به نظر کارهای برجسته ای برسد، ما تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید به شما می دهد. برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.(سایر سفارشات را انتخاب کنید)

 

عکس های صحنه ای برای نشان دادن پیشرفت پروژه، نه تنها نتایج

 

صاحبان خانه همیشه نگران ساخت و ساز گرفتن عقب افتاده های بیش از حد طولانی و ممکن است، بنابراین ما استفاده از عکس هایی که عمل نشان می دهد. این صاحبان آینده را تأیید می کند که استخدام این شرکت ساختمانی به معنی اقدامات / پیشرفت / کار سخت کارکنان است. تصاویر می توانند این احساسات ناخودآگاه را رها کنند. من به عنوان هماهنگ کننده سرویس پیش سازه، تمام تصاویری از ساخت و ساز در حال انجام را به پایان رساندم و ساختمان ها را برای وب سایت، بروشورهای بازاریابی و غیره به اتمام رسانده بودم. همه عکس ها را به صورت تصاویر اکشن قرار دادم، نه عکس های زیبا. این ما را به یک شرکت بسیار پویا نگاه کرد.

 

پوشش بیمه ای خود را تبلیغات کنید

 

وقتی شما در کار خود از پوشش بیمه ای مناسب استفاده می کنید به مشتری این اطمینان را می دهید که کار شما بی عیب و نقص است پس برای بهتر دیده شدن شما در تبلیغاتتان این مورد را ویژه تر کنید.

کار خود را برای تشکیل برند خود انجام دهید

به هدف خود فکر کنید وقتی کاری را انجام می دهید سعی کنید همسو با برندتان باشد بدین معنی که وقتی شما به هدف بزرگتری فکر می کنید قطعا پشرفت خواهید کرد. در این راستا باید به فکر طراحی یک لوگوی خوب باشید تا مشتری بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

خودتان را به عنوان یک متخصص معرفی کنید

درست است که خیلی از اوقات مشتریان به دنبال قیمت ارزان هستند ولی برخی مشتری های خاص بدنبال کیفیت هستند وقتی شما خود را از ابتدا به عنوان یک متخصص معرفی می کنید مشتری احساس راحت تری دارد زیرا کار خود را به دست حرفه ها سپرده است.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات  آنلاین کسب و کار شما دقیق است

هنگامی که یک مشتری بالقوه به دنبال یک شرکت ساختمانی محلی می باشد، اکثر آنها به صورت آنلاین جستجو خواهند کرد. شایان ذکر است که اولین معرفی آنها به کسب و کار شما در یک سایت مانند Google یا LinkedIn از طریق نتایج جستجو خواهد بود. وقتی چیزها شلوغ و سریع تغییر می کنند، بگذارید بگوییم، شماره تلفن شما، که باید در همه کانال ها منعکس شود. شما در واقع می توانید اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در این سایت ها بررسی کنید و پیشرفت کنید، اطمینان حاصل کنید که مشتریان همیشه اطلاعات درستی از شماره تلفن، وب سایت ها و عکس ها را به اشتراک گذاشته اید. هیچ چیز بدتر از از دست دادن مشتریان نیست، زیرا اطلاعات بی نظیر در وب وجود دارد.

حفظ حضور در  LinkedIn

بیشتر شرکت های ساختمانی مزایای استفاده از LinkedIn را در نظر نمی گیرند. قوی ترین تصمیم گیرندگان به طور منظم از LinkedIn  برای حفظ نمایه عمومی برای نام تجاری حرفه ای خود استفاده می کنند، بنابراین برای شرکت های ساختمانی ضروری است تا صفحه و محتوا خود را به طور موثر برای افزایش شانس پرسش ها افزایش دهند. با ارسال مقالات و یا ایجاد محتوا در مورد پروژه خود، این شرکت می تواند دید خود را با تجدید نظر به شرکای تجاری ممکن است افزایش دهد. این نیز بسیار موثر است برای رهبران شرکت برای به دست آوردن بیشتر قرار گرفتن در معرض و از خواسته شود در هیئت مدیره و یا بخشی از موسسات خیریه و غیره، همه منجر به آگاهی بیشتر از برند و فرصت ها.

از یک برند مشهور در برند خود حمایت کنید

اگر شما یک ایده غیر معمول برای بازاریابی محلی می خواهید، از آنجا که شرکت های ساختمانی معمولا یک سرویس محلی هستند، چرا یک شرکت مشهور محلی برای حمایت از آن ندارید؟ شما می توانید شرکت مورد تایید مشهور محلی را در صفحه اصلی خود قرار دهید تا به شما کمک کند تا موفق باشید و معتبر به نظر برسید زیرا شما از این نامزدی حمایت می کنید.

تولید محتوا که می تواند توسط ویکی پدیا عرضه شود

ما تصمیم گرفتیم که یک راهنما را ارائه دهیم که اطلاعات دقیقی در مورد مته های بی سیم ارائه می دهد. پس از انتشار راهنمای، ما آن را به ویکی پدیا فرستادیم و بلافاصله پذیرفته شد. این راهنما اکنون از طریق ویکی پدیا هر ماه از طریق ترافیک مداوم ترافیک دریافت می کند، که بیشتر آن را برای فروش به ما تبدیل می کند. داشتن محتوای در ویکیپدیا نشان می دهد که کسب و کار شما مورد اعتماد است و یک سیگنال اعتماد بزرگ برای مشتریان است.

استفاده از بازاریابی ایمیل مستقیم

نظرات مشتریان را بخوانید

یک ایده برای استراتژی بازاریابی شما این است که بررسی کنید، زیرا کلمات مثبت از جمله مهمترین عوامل کسب و کار برای شرکت های ساختمانی است. و این احتمالا درستتر در این صنعت است، زیرا این پروژه ها بسیار وقت گیر و گران هستند، و مشتریان خوشحال از مصرف کنندگان بالقوه کمتری نسبت به استخدام شما برای رسیدگی به پروژه های خود، ایجاد می کنند. یک پیش فرض در اینجا: سیستم عامل هایی مانند Yelp، مقررات سختگیرانه ای در مورد چگونگی درخواست و ارسال نظرات شما دارند، پس قبل از استفاده از این پلتفرم های بررسی محبوب، قبل از استفاده از این پلاگین ها، قبل از استفاده از این پلاگین ها به خوبی مطالعه کنید. که حل اختلاف مشتری را حل می کند، زیرا این بهترین راه برای نشان دادن این است که شما یک شرکت هستید که پاسخگوی نیازهای مصرف کننده است و هر کاری که برای اطمینان از رضایت انجام می دهید انجام خواهد شد.

 

منبع : https://fitsmallbusiness.com

چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1383
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
770
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
910
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5837
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2240
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی