آینده صنعت داربست چگونه است ؟
آینده صنعت داربست چگونه است ؟

کار در ارتفاع تغییرات زیادی کرده است ، اما در طول سال ها تجهیزات که استفاده شده یکسان بوده است . هنوز هیچ جایگزین ایمن یا مقرون به صرفه تری برای داربست وجود ندارد. پایه های اصلی داربست از زمان بامبو ها که صد سال پیش برای ساخت دیوار چین استفاده می شد شکل گرفت. حال می خواهیم توضیح دهیم که این داربست ها چگونه به شکل گیری آینده ادامه می دهند.

ایمنی

به طور سنتی ، فرهنگ ایمنی بسیار ضعیفی در شرکتهای ارائه دهنده خدمات داربست وجود داشته است، با آموزش های ناکافی و حوادث شغلی ، اکنون مسئولیت قانونی همه کارگران داربست های تجاری این است که اطمینان حاصل کنند که هر هفته مورد بازرسی کامل قرار گرفته اند . یکی از ابزارهایی که اخیرا مورد استفاده قرار گرفته است دستگاه SafeTime است . این دستگاه تعداد روزهای پس از آخرین بازرسی را نشان می دهد و هشدارهای لازم را در زمان بازرسی جدید به صورت خودکار انجام می دهد.

رباتیک

یکی از شرکتهای نوپا آلمانی که برای اولین بار در حوزه داربست تحول ایجاد کرده است Kewazo می باشد این ربات کمک می کند تا مونتاژ داربست سریع تر و ایمن تر انجام شود .

نرم افزارهای زیادی در طول این سالها برای مدیریت کسب و کارهای داربست ایجاد شده است و در حال پیشرفت می باشد.

داربست Trad Deck

داربست Trad Deck که از پلاستیک ساخته شده است، به این معنی که نسبت به داربست های فولادی معمولی سبک تر و آسان تر است، فقط از سه عنصر استفاده می کند - پانل ها، پاها و واحدهای سر/پا. برای اتصال آن به دیوار نیازی به هیچ گونه بند نیست و سرعت و انعطاف پذیری آن بی نظیر است. با این حال، به اندازه داربست های فولادی قوی یا پایدار نیست، بنابراین به طور کلی فقط در کاربردهای داخلی استفاده می شود، جایی که بعید است عناصر آن را آزار دهند. بنابراین، ما استفاده از آن را برای کاربردهای صنعتی توصیه نمی کنیم.

یکشنبه, 03 دی 1402
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1499
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6035
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2374
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی