قیمت خدمات داربست را آنلاین بگیرید
قیمت خدمات داربست را آنلاین بگیرید

قیمت خدمات داربست را آنلاین بگیرید

یکی از چالش هایی که مشتریان خدمات داربست همیشه با آن مواجه هستند قیمت خدمات داربست است . مشتریان مجبور هستند تا با تماس و استعلام از شرکت های مختلف حدود قیمت خدمات داربست را بدست بیاورند برای همین وبسایت داربستان تصمیم گرفت تا این مشکل را برطرف کند.

بخش تخمین آنلاین خدمات داربست یکی از بخش های ویژه این سایت است که خیال مشتریان را از بابت قیمت گرفتن راحت می کند و قیمت ها را بر اساس قیمت مصوب اتحادیه داربست فلزی محاسبه می کند .

این صفحه شامل موارد : مترمربع ، کفراژ،داربست مسقف و زیر بتن می باشد. در مورد مترمربع مشتری باید طول و ارتفاع کار خود را در جای مربوطه وارد کند و پس از ارسال متراژ و قیمت تخمینی برای مشتری نمایش داده می شود. مترمربع معمولا در نمای ساختمانها استفاده می شود و اگر نما دارای برآمدگی باشد از مترمکعب استفاده می شود .

کفراژ،داربست مسقف و زیربتن نیز به دلیل اینکه مکعبی شکل هستند بر حسب متر مکعب محاسبه می شوند و مشتری باید طول،عرض و ارتفاع را وارد کند تا قیمت مربوطه محاسبه شود.البته موارد دیگری نیز در حال بررسی توسط داربستان است و به زودی به این بخش اضافه خواهد شد تا نیاز کامل مشتریان را برطرف کند.مشتریان باید توجه داشته باشند که این محاسبه قیمت ها طبق اتحادیه مربوط به استان تهران می باشد.

لازم به ذکر است که مشتریان پس از تخمین قیمت خود می توانند سفارش آنلاین دهند تا کارشناسان داربستان به آنها مشاوره دهند و داربستان به مشتریانی که به صورت آنلاین درخواست می دهند تخفیف ویژه می دهد.

یکشنبه, 07 بهمن 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1491
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6020
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی