مشکلات قیمت نصب و اجاره داربست در ایران
مشکلات قیمت نصب و اجاره داربست در ایران

یکی از مشکلات مشترک میان شرکت های داربستی و مشتریان نصب و اجاره داربست در ایران قیمت این خدمات است که همیشه چالش برانگیز بوده است . مشتریان به دنبال کمترین قیمت هستند و برخی نیز کیفیت کار برایشان اهمیت ندارد به هر دری میزنند تا قیمت پایین را بیابند از آن طرف هم شرکت های داربستی مخصوصا در شرایط بحرانی که در کشور وجود دارد برای ضربه زدن به هم پایین ترین قیمت را به مشتریان می دهند که این مسئله سبب می شود انتظار مشتریان از قیمت پایین بالا برود غافل از اینکه نمی دانند چه ضربه سختی به کارگران وارد می شود ، شرکت داربستی برای اینکه برایش صرف کند باید دستمزد کارگران را پایین بیاورد و کارگر نیز کیفیت کار را پایین می آورد ! نبود نظارت واقعاً مشکلات این حوزه را بسیار کرده و کیفیت پایین سبب بروز خطرات جانی و مالی بسیاری در سال های اخیر شده است.برخی از گزارش های به عمل آمده با شرکت ها را ببینید :

برخی ها معتقد هستند که نبود یک پایگاه حمایتی قوی از این صنف عامل عدم وجود قیمت منصفانه میشود.(اتحادیه مستقل)

برخی نیز می گویند اگر شرکتهای داربستی با هم متحد باشند و یک قیمت واحد و منطقی ارائه کنند و کسی قیمت پایین ندهد مشکلات حل می شود...
صنف کاری ما که داربست باشد زمانی که خود رییس صنف زیر قیمت کار می‌کند و طبق آیین نامه داربست نصب می‌کند سر حرف که میشود کتاب آیین نامه داربست آن نوشته ، چه انتظاری می توانیم داشته باشیم که همه چی رعایت میشود.من جواز داربست دارم و با این همه هزینه بالا چه تضمینی میتوانم داشته باشم که به قیمت کار کنم .اگر من نبندم آقای رییس صنف میبندد!

 

مشکلات قیمت نصب و اجاره داربست در ایران

جمعه, 26 مرداد 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1494
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6021
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی