سوالات متداول مشتریان از تهیه ، نصب و اجرای داربست

 1. چه نوع داربست هایی در بازار ایران وجود دارد ؟

 

پاسخ : داربست های موجود در ایران به دو دسته تقسیم می شوند که متداول ترین نوع آن در ایران داربست های سنتی می باشد در این داربست ها ایمنی نقش مهمی ایفا می کند چه برای کارگران و چه برای مردمی که از اطراف آن گذر می کنند. جنس داربست و نحوه اجرای آن در پروژه بسیار مهم است. دیگر داربست ها که امروزی تر هستند و جنس بسیار خوبی نیز دارند داربست های متحرک یا آلومینیومی هستند اما به علت اینکه قیمت زیادی دارند فقط شرکت های صنعتی بزرگ و برخی از مشتریان خواهان آنها هستند و بقیه تمایل به استفاده داربست سنتی دارند.

 1. از چه شرکت هایی برای اجرای داربست درخواست کنیم ؟

پاسخ : شرکت های زیادی هستند که در سراسر کشور خدمات داربستی ارائه می دهند اما بسیاری از آنها فعالیت غیر قانونی انجام می دهند. حتما برای درخواست خدمات داربست از شرکتها بیمه را فراموش نکنید چون احتمال خطر در این داربست ها بسیار زیاد است . نکته بعدی نحوه اجرای شرکتها می باشد حتما از آنها بخواهید تا نمونه کارهای خود را به شما ارائه دهند و حتی می توانید استعلام بگیرید تا مطمئن شوید. قیمت در خدمات نصب و اجاره داربست بسیار عجیب غریب است چون هر کسی ساز خود را می زند و به قیمت تصویب شده اصناف هم کاری ندارند برخی ها برای زمین زدن یکدیگر و برداشتن رقبای خود قیمت های بسیار پایین می گویند... و در آخر از قانونی بودن فعالیت آنها مطلع شوید.

 1. نقش وبسایت داربستان در این حوزه چیست ؟

داربستان با هدف مرجعیت در زمینه داربست تلاش میکند تا شرکتهای معتبر سراسر کشور در این زمینه را در یک جا جمع کرده و به مشتریان ارائه دهد تا آنها بتوانند مسیر درستی انتخاب کنند و اگر تخلفی نیز در این زمینه صورت میگیرد به داربستان اطلاع دهند تا به همه مشتریان اطلاع رسانی شود که این خود نوعی شفاف سازی است که هم به نفع شرکتها و هم مشتری می باشد.

 1. چگونه به قیمت های داده شده اطمینان کنم ؟

شما براحتی می توانید در سایت داربستان به تعداد زیادی از شرکتهای داربستی دسترسی پیدا کنید و اختلاف قیمت را بیابید. تا مطمئن شوید.

 

 

این مطلب در حال بروز رسانی می باشد ...

 

برای دریافت قیمت داربست متحرک اینجا کلیک کنید.

 

منبع : داربستان

کلمات کلیدی : قیمت داربست،مشتریان،سوالات متداول،نصب داربست،داربست متحرک،داربست سنتی،داربستان

آگهی ها

داربست فلزی مهر در بندرعباس
 • 08:07:12.8870000
 • 524
 • ویژه
نصب داربست فلزی ارزان فوری همه نقاط
 • 08:07:00.5270000
 • 576
 • ویژه
داربست ، پیچ و رولپلاک ، نماهای سنگی در اهواز
 • 08:25:54.5570000
 • 239
 • ویژه

مشخصات

avatar

داربستان

آخرین منتشر کنندگان

تبلیغات