قالب بتن ضمان
قالب بتن ضمان
قالب بتن ضمان
2746
www.darbastan.com
تهران
ﺳﻪشنبه, 27 فروردین 1398
ارسال پیام

شرکت ضمان تولید کننده قالب های فلزی مدولار برای اجرای سازه های مختلف بتنی مانند دیوار،سقف، فونداسیون و ستون های بتنی میباشد. در شرکت ضمان برای تولید قالبهای بتنی  از بهترین ورق های فولادی استفاده میکنیم که کیفیت آن St37   و منطبق با استاندارد DIN 17100/80 آلمان میباشد. این ورق  فولادی که محصول شرکت فولاد مبارکه می باشد مختص کاربردهای ساختمانی و سازه ای است که از مقاومت و استحکام بیشتری در برابر ضربات برخوردار میباشد.
 
قالب بتن تسمه ای
در قالب بتن تسمه ای، صفحه وسطی قالب و تسمه های کناری هرکدام بطور جداگانه برش خورده و با جوشکاری استاندارد به هم متصل می شوند. ضخامت صفحه وسطی این قالب ها براساس استانداردهای روز دنیا ۳ میلی متر و تسمه های کناری ۵ میلی متر می باشد. شایان ذکر است، ضخامت ورق ها استفاده شده و ابعاد قالب ها در سایزهای مختلف بنابر درخواست مشتریات قابل تغییر می باشد. اگر صاف بودن سطح سازه بتنی برای شما مهم است بایستی از این قالب استفاده کنید.
 
-قالب بتن خم
 
قالب بتن خم از ورق فولادی یک تکه تولید می شود که کلیه زوایا و تسمه های محیطی آن توسط دستگاه  فرمینگ خم می شوند و اجزای معدودی به آن جوش داده می شوند. قالب بتن خم از نظر وزن حداقل حدود ۱۰ درصد از قالب های تسمه ای سبک تر است که آن را مقرون  به صرفه می سازد. قالب بتن خم برای سطوحی که لازم است کاملا صاف باشند توصیه نمی شود. ضخامت ورق های استفاده شده در قالب بتن خم ۳ میلی متر میباشد. شایان ذکر است که ضخامت و ابعاد قالب ها در سایزهای مختلف بنابر درخواست مشتریات قابل تغییر می باشد.

توجه ! هنگام تماس یادآور شوید که از طریق داربستان تماس گرفته اید.

مجوز فعالیت دارد

تهران کیلومتر 45 جاده امام رضا (ع) بعد از پلیس را شریف آباد شهرک صنعتی خوارزمی بلوار گلها خیابان سوسن