فروش لوله های صنعتی و ساختمانی از قبیل داربست و انواع قوطی های صنعتی
فروش لوله های صنعتی و ساختمانی از قبیل داربست و انواع قوطی های صنعتی
فروش لوله های صنعتی و ساختمانی از قبیل داربست و انواع قوطی های صنعتی
2332
www.darbastan.com
تهران
ﺳﻪشنبه, 14 فروردین 1397
ارسال پیام

كارخانجات لوله و پروفیل گل‌نرده در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید انواع لوله و پروفیل‌های فولادی با ظرفیت تولیدی ۲۰.۰۰۰ تن در سال تاسیس و بهره برداری گردید. مدیریت این كارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء كیفی و كمی محصولات آغاز نموده و هم اكنون حاصل تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیریت این شركت دستیابی به ظرفیت ۱۰۰.۰۰۰ تن در سال انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون می باشد.

لوله های فولادی گاز خانگی

لوله های گاز مورد استفاده منازل ، ساختمان ها نیز از سایز "6 ـ "¼ به دو صورت سیاه و گالوانیزه و در سه كلاس سبك ، متوسط و سنگین و به روش E.R.W و بر اساس استانداردهای ذیل قابل تولید می باشند .

قوطیهای مربع مستطیل صنعتی و ساختمانی

قابلیت فرم پذیری ،جوش پذیری، مقاومت و دقت ابعادی و كیفیت سطحی عالی قوطی های مربع و مستطیل صنعتی كارخانجات لوله و پروفیل گل نرده امكان استفاده از آنها را در مصارفی همچون ساخت ، ماشین آلات صنعتی / سازه های تقویت كننده / ساخت قـطـعات اتـومـبیل و موتور سـیـكلت و درب و پنجره و ساختمان سازی مهیا می كند .

پروفیلهای درب و پنجره

علاوه بر تولید پروفیلهای رایج درب و پنجره مطابق استانداردهای موجود، این شركت اقدام به ساخت پروفیلهای درب و پنجره با سایزهای جدید برای بازارهای صادراتی نیز نموده است.

مقاطع باز

مقاطع باز از جمله پروفیلهایی است که دارای کاربرد فراوان درصنعت ساختمان می باشد. شرکت لوله و پروفیل گل نرده، در حال حاضر انواع فرمها و شکلهای متداول مقاطع باز همانند چهارچوب در، پروفیل نبشی و پروفیل Z را با بهترین کیفیت از بهترین مواد اولیه تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.

 

 

توجه ! هنگام تماس یادآور شوید که از طریق داربستان تماس گرفته اید.

مجوز فعالیت دارد

تهران،جاده قدیم قم ،شوراباد،جاده واوان،کیلومتر ۲ ، خیابان ۱۷ شهریور

برترین خدمات دهندگان داربستان
نمایش همه