گریتینگ چیست؟

گریتینگ

نوعی شبکه‌ی فولادی یا فایبرگلاس می‌باشد که با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه‌های مشابه به‌عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب‌ها جهت پوشش کف (walk way) و پله‌ی کارخانه‌ها و ساختمان‌های شهری شناخته‌شده است. معمولاً برای جلوگیری از خوردگی فلز، گریتینگ را آبکاری گالوانیزه گرم و یا برای زیبایی بیشتر آن را رنگ می‌کنند.

با توجه به محل بکار گیری، انواع مختلف دارد که بر اساس جنس آن، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (Bearing Bar) و تسمه رابط (Cross bar) طبقه‌بندی می‌شود. معمولاً از گریتینگ فولادی در محل‌هایی که نیاز به تحمل بار بالا دارد استفاده و از اتصال تسمه – تسمه، تسمه – نیم تسمه، تسمه – میلگرد و تسمه – چهار پهلو ساخته می‌شود.

این محصول بر اساس استاندارد DIN1580 -1055 – 24531-24532 و با بارگذاری گوناگون و با مواد اولیه تسمه و میلگرد تولید می‌گردد، به‌طوری‌که تنوع در انواع تسمه به ارتفاع‌های گوناگون و با ضخامت‌های گوناگون و با چشمه‌های متفاوت و همچنین بسته به نوع میلگرد مصرفی اعم از ساده یا آجدار و یا چهارگوش پیچیده شده متجاوز از ۵۰ نوع محصول متنوع می‌باشد.

کلمات کلیدی : فایبرگلاس،گریتینگ،شبکه‌ی فولادی

آگهی ها

مشخصات منتشر کننده

کار متری شرکتی کارگر روزمزد ...تهران
استادکار داربست هستم با پانزده سال سابقه...اصفهان
با عرض سلام وحید شبانی داربست بند هستم ب...تهران
رضا شرافتی استادکار داربست دارای نیسان...تهران
استادکار داربست : آقای محمد محمدی با ۱۵س...تهران
مازندران شهرستان نکا وشهر های اطراف...مازندران
آماده همکاری با تمام شرکت ها برای داربست...تهران
انجام کلیه امور به داربست...تهران
استادکار داربست پوریا وارسته ...تهران
استادکارداربست هستم صنعتی وساختمانی بدنب...خوزستان

تبلیغات

منوی سریع