آیا انقلابی در داربست ها به وجود آمده است ؟

آیا انقلابی در داربست ها به وجود آمده است ؟

داربست های مدولار سریع تر از لوله و اتصالات هستند و نیاز به کارگران ماهر ندارند و برای تعمیرات بسیار مناسب هستند اما باید دقت داشت که در هر پروژه ای نمی توان به آنها اکتفا کرد.

داربست های مدولار در ایران کمتر دیده میشد اما در سالهای گذشته شرکت هایی در جهت وارد کردن این داربست ها اقدام کردند و بدلیل اینکه تولید آن هزینه بالایی دارد کمتر کسی سراغ تولید آن می رود . یکی از شرکت های موفق در تولید داربست های مدولار شرکت پویا بست می باشد که داربست های متحرک آلومینیومی تولید میکند و بسیار با کیفیت هستند.

در اروپا و آمریکا تحول زیادی در داربست های مدولار به وجود آمده که داربست ها رو به هوشمند سازی می روند . برخی شرکت ها در این زمینه ربات تولید کرده اند در این سیستم دیگر نیازی به نیروی کار نیست اما قطعاً هزینه تمام شده در این نوع سیستم ها بسیار بالا می باشد اما از طرفی دیگر نیروی کار کمتری نیاز دارد و دقت کار افزایش پیدا می کند و در نهایت ایمنی کار بسیار افزایش پیدا می کند . آمار مرگ و میر  به علت سقوط از ارتفاع و عدم رعایت نکات ایمنی در ایران بسیار فاجعه بار است اما در کشورهای اروپایی و غرب نیز پیش می آید به همین دلیل کشورهای دیگر اقداماتی را انجام داده اند تا به صورت قانون توسط کارفرمایان اجرا شود و. این امر سبب گردیده است تا مرگ و میر در این حوزه به شدت کاهش پیدا کند.

کلمات کلیدی : داربست،داربست مدولار،داربست متحرک

مشخصات منتشر کننده

استادکار داربست پوریا وارسته ...تهران
استادکارداربست هستم صنعتی وساختمانی بدنب...خوزستان
اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان

تبلیغات

منوی سریع