ضرورت آموزش صنف داربست کاران در جهت جلوگیری از حوادث

به گزارش خبرنگار پانا استان مرکزی، نظیری در جلسه بررسی اقدامات ايمني شركت توزيع برق و معضلات پيش رو  افزود: آموزش بايد از سطوح و اقشار مختلف  مردم انجام شود زیرا از شاخص‎های مهم پیشگیری و مقابله در مدیریت بحران است.

وی نظام مند سازی آموزش به صنوف مختلف اعم از داربست کاران و کارگران را مهم قلمداد کرد و ادامه داد: باید از ظرفیت و پتانسیل همه صنوف جهت پیشگیری از حوادث و بحران استفاده کرد.

معاون مدیرکل بحران استانداری مرکزی  بیان کرد: آگاه سازی، آموزش و مهارت  از مهمترین عناصر کاهش تلفات نیروی انسانی است که نقش بسزایی در کاهش آسیب های ناشی از بروز حوادث دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه ایمنی، گفت: سالانه 700 نفر در کشور از اقشار مختلف به دلیل برق گرفتگی جان خود را از دست می دهند.

محمد اله داد با بیان اینکه بیشترین قربانیان حوادث برق گرفتگی کارگران ساختمانی هستند، افزود: همایش های متعددی با عنوان ایمنی برق و مردم در استان برگزار شده است .

وی بااشاره به اینکه توسعه شبکه های زمینی برق به عنوان یک شبکه ایمن و کم خطر، یکی از اهداف و اولویت های شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی است، ادامه داد: تاکنون هزار و 700 کیلومتر شبکه زمینی برق در سطح استان احداث شده است.

 

کلمات کلیدی : ایمنی داربست،ایمنی کارگران،داربستان،ساختمان

آگهی ها

خانه عمران اسیا
  • داربست
  • 1641
  • ویژه
شستشوی نما عمران اسیا
  • ساختمان
  • 1730
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

استادکار داربست پوریا وارسته ...تهران
استادکارداربست هستم صنعتی وساختمانی بدنب...خوزستان
اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان

تبلیغات

منوی سریع