به پخش، متمایز در پخش لوازم ساختمانی بهداشتی
به پخش، متمایز در پخش لوازم ساختمانی بهداشتی

فروشگاه های اینترنتی و حضوری زیادی در زمینه فروش لوازم ساختمانی بهداشتی درحال فعالیت هستند.

ما در فروشگاه به پخش با تمایزهای زیادی محصولات را به صورت عمده و خرده به فروش می رسانیم.

فروشگاه به پخش صرفا یک سایت اینترنتی نیست و به صورت حضوری هم می توانید به فروشگاه به پخش مراجعه کنید.

خرید های بدون واسط را با به پخش تجربه کنید.

ما نمایندگی فروش مستقیم بیشتر برندهای مطرح حوزه لوازم ساختمانی بهداشتی مانند کسری، آبا، جهانیار، فلاش تانک ایران، آوه، میراب و ... هستیم.

از آنجایی که محصولات را بدون واسط و دست اول تهیه می کنید، قطعا خریدهای شما با کمترین قیمت ممکن در بازار و در حوزه لوازم ساختمانی بهداشتی خواهد بود.

پخش عمده

تجربه و اطلاعات کاربری

اگر قصد خرید داشته باشید، راهنمایی های قبل از خرید و مشاوره رایگان قبل از خرید از ما دریافت خواهید کرد. باتوجه به سابقه ی بیش از 20 ساله ی به پخش، قطعا کاربردی ترین اطلاعات را برای انتخاب اصولی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ما طرفدار و تبلیغ کننده ی یک برند نیستیم و هدف ما رضایت شما از خریدهاست. اگر هدف شما از قبل مشخص باشد و اعلام کنید، قطعا کالای مشخص با برندی که اعلام کردید را دریافت خواهید کرد.

 

رضایتمندی مشتریان از فروشگاه به پخش

به جرات می گوییم که بیش از 95 درصد خریدهایی که از فروشگاه به پخش انجام شده، با رضایت کامل همراه بوده. بیشتر حجم رضایتمندی مخاطبین از بخش پاسخگویی به پخش است.

ما پخش عمده لوازم ساختمانی بهداشتی را در بیشتر مناطق تهران برعهده داریم.

 

راه های ارتباطی با فروشگاه به پخش

هماطنور که اشاره کردیم، فروشگاه به پخش علاوه بر فروش اینترنتی، فروش حضوری هم دارد. اگر تمایل به دیدن آدرس های فروشگاه به پخش دارید می توانید از طریق سایت به پخش و قسمت تماس با ما، آدرس دقیق فروشگاه به پخش را مشاهده کنید.

درصورتی هم که تمایل به دیدن محصولات و برندهای مختلف محصولات دارید می توانید از طریق سایت به پخش، محصولات را مشاهده کنید.

پنجشنبه, 12 خرداد 1401
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان