راهکار نمایشگاهی شرکت monzon با داربست های Ringlock آلومینیومی

 

بر روی داربست، اگر مواد آن از آلومینیوم یا آلیاژ آلومینیوم ساخته شده باشد، ما می توانیم آن را یک داربست آلومینیومی نامید. بنابراین، در این نوع داربست، در زیر، به توصیف آن معرفی خواهد شد تا همه آن را با آن آشنا سازند، نه اینکه از آن بی اطلاع باشند، در این مورد خالی است.

1. ساختار داربست آلومینیومی
داربست آلومینیومی، مشخصات ساختاری آن، عمدتا در موارد زیر است:

ویژگی های ساختاری 1: قطعات سبک وزن، بنابراین، راحت است و شما می خواهید نصب، بارگیری و ذخیره سازی این مشاغل. وزن آن، تنها یک سوم از داربست ساختار فولاد، به این ترتیب آسیب زمین را نمی دهد.
ویژگی های ساختاری دوم: کل، استفاده از "بلوک های ساختمانی" این طراحی ترکیبی، اجزای مورد استفاده در استاندارد سازی اجزای سازنده است و هیچ قطعات یدکی وجود ندارد. بنابراین، قطعات برای خرید و جایگزینی آسان است.

 داربست Ringlock آلومینیومی

ویژگی های سازه ای سه: داربست آلومینیومی بین اجزای سازنده، قدرت اتصال و پایداری خوب است، بنابراین کل سازه ایمن و پایدار است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید یک وزن خاص را تحمل کنید.
2. تهیه داربست آلومینیومی قبل از استفاده
داربست آلومینیومی ، قبل از استفاده، برای انجام برخی کارهای آماده سازی، به شرح زیر است.

(1) باید قبل از استفاده، ابزارهای لازم را تهیه کنید تا بتوانید از هر زمان استفاده کنید. اما همچنین برای انجام کار بازرسی، باید با دقت انجام شود، چه مشکالت یا خطرات امنیتی وجود دارد، و گاهی اوقات راه حلی برای حل آن وجود دارد.
(2) برای تمیز کردن داربست، اگر بالا گرد و خاک یا کثیف باشد، پس باید تمیز شود. ارتفاع آن، اگر ارتفاع از زمین بیش از 1.5 متر باشد، باید دارای کمربند ایمنی باشد، قابل حذف نیست.

3. استفاده از داربست های آلومینیومی
(1) داربست آلومینیومی، که باید در زمین افقی مورد استفاده قرار گیرد و اگر آن قوی و پایدار باشد. در صورت لزوم، می توانید از برخی اقدامات ایمنی برای اطمینان از ایمنی استفاده کنید.
(2) حد بالایی بار را تحمل می کند، بنابراین نمی تواند بیش از حد برای جلوگیری از آسیب به داربست ها باشد. علاوه بر این، برای استفاده از محیط زیست، اما همچنین توجه داشته باشید، اگر باد قوی وجود دارد، پس از آن، نمی توان استفاده کرد. علاوه بر این، برای پرسنل عملیاتی فوق، به طور مستقیم از یک طرف به طرف دیگر مجاز نیست.

کلمات کلیدی : داربست آلومینیومی،Ringlock،داربست متحرک

آگهی ها

داربست فلزی شمیران
  • داربست
  • 437
  • ویژه
اتو لوله سبز
  • صنعت ساختمان
  • 434
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

استادکار داربست پوریا وارسته ...تهران
استادکارداربست هستم صنعتی وساختمانی بدنب...خوزستان
اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان

تبلیغات

منوی سریع