چیزهایی که باید در مورد گریت های فولادی بدانید

چیزهایی که باید در مورد گریت های فولادی بدانید

بسیاری از ما می دانیم چه مشبک ها و چه برنامه های کاربردی در خانه ها و تنظیمات صنعتی مختلف هستند. با این حال، اکثریت مردم در مورد تقدیرات زیاد نمی دانند و یا در اصطلاح مناسب در حذف، تمایز و یا شناسایی تغییرات اعتقادات و چندین نوع آن نادیده گرفته نمی شوند. این پست به شما کمک می کند تا اطلاعات بیشتری درباره gratifications، شرایط استفاده شده در تعیین یا شناسایی انواع و خصوصیات مختلف و سایر شرایط که ممکن است در برخی از لحظات مفید مفید باشد، بیشتر بدانید.

گریتینگها به طور کلی می توانند به صورت یک چارچوب یا شبکه ای از میله های متقاطع یا موازی تعریف شوند که به طور معمول مانع دسترسی از طریق باز و در عین حال اجازه برقراری ارتباط و تهویه می شود. این تعریف از gratings یا grates گسترده است، محدود کردن برنامه های کاربردی خود را با تعریف. "پیشگیری از ورود" شامل برنامه های کاربردی آن به عنوان یک سطح ساختاری مانند دیوار، کف، شمشیربازی، مسیر، سقف و غیره است. این ساختارهای خاص به هیچ وجه یک چارچوب به خوبی طراحی نشده اند، با تغییراتی در طراحی که تهویه موثر بین محفظه ها را بدون هیچ گونه سازش در عملکرد و ظرفیت ساختاری می دهد. اگر چه Gratings با تغییرات متعدد ساخته شده است

شرایط مرتبط با گریتینگ فولادبرخی از اصطلاحات رایج و اصطلاحات استفاده شده در رابطه با مشخصات، انواع و سایر تغییرات شبکه های فولادی عبارتند از:

گریتینگ

یک شبکه فولادی با استفاده از میله های باربری و میله های عبور شده از طریق جوشکاری مقاومتی تشکیل شده است.
فاصله (طول گریت)

طول یا طول گریت در امتداد جهت بارهای تحمل بار اندازه گیری می شود. تغییرات در طول گریتینگ ها معمولا در ظرفیت باربری خود اختلاف نظر دارند.

عرض مشبک

عرض مشبک اندازه گیری فاصله در امتداد خطوط عبور است.

باربری ساده

میله های باربری ساده، میله های باربری معمولی هستند که برای ساخت ورقه های فولادی ساده یا مسطح استفاده می شوند.

 

نوار باربری خشن

میله های باربری صوری در یک طرف مسطح هستند و از طرف دیگر دندانه دار یا رگه دار هستند. لبه های نشسته سطح grating های فولادی خاردار را فراهم می کند که معمولا برای خواص ضد لغزش خود به عنوان طبقه صنعتی استفاده می شود.

نوار اتصال

میله های اتصال میله های تخت هستند که برای ساختن یک مرز برای چارچوب استفاده می شوند. این میله های مسطح به سمت پانل های شکل در هر انتها و برش ها جوش داده می شوند تا پانل ها یا کاشی ها را شکل دهند.گرت ناحیه ناخالصمحدوده ناخالصی گرت کل مساحت گریت شامل مناطق برش است. ناحیه ناخالصی خالص یا واقعی مساحت گریت نیست زیرا مناطقی که برش داده شده یا برداشته شده نیز محاسبه شده اند.

شبکه خالص گرت

محدوده خالص یک گریت، مساحت واقعی گریت است. این به کل یا ناحیه ناحیه اشاره دارد، به استثنای (منهای) منطقه قطع شده است.قطع کردنهر قسمت از یک ردیف که نیاز به شکل و برداشته یا برداشته شود تا لوله ها و ستون ها بتوانند از آن عبور کنند، یک برش نامیده می شود. یک برش را می توان با راست راست و برش با لبه های مستقیم یا خطوط مستقیم و یا منحنی شکل - برش با خطوط یا لبه های منحنی.انگشت پاصفحات انگشت شستشو میله های بزرگ تخت می باشد که برای اهداف ایمنی و احتیاطی به لبه ورق های فولادی یا پانل های گریتینگ جوش داده می شوند.

تعویض زاویه

زاویه های تعطیلی، وسایل پشتیبانی هستند که بر روی بتن یا یک قاب فولادی برای پشتیبانی از پانل های گرانیت نصب می شوند.
پاکسازی نصب

 Clearance Clearance یک فاصله مجاز از یک پانل گریت به یک پنل یا ساختار مجاور است.
 

تیر پله

تیرهای پله ای شامل توری های فولادی یا پانل هایی با ورق های انتهایی و غیر لغزش هستند که در راه پله ها استفاده می شوند. صفحات پایانی صفحات هستند که به هر انتهای یک تله پله جوش داده می شوند، امکان نصب آسان به فولاد یا قاب فولادی. غوطه وری بدون لغزش یک نوار ضد لغزش ویژه است که به پرده های گریتینگ یا پله های پله ای متصل می شود تا سطح جابجایی و جلوگیری از لغزش را فراهم کند.

کلمات کلیدی : گریتینگ،فولاد

آگهی ها

استخدام نیرو
  • داربست
  • 1798
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی
اماده همکاری با کلیه شرکت های داربست دا...تهران
داربست فلزی برج سازان ...آذربایجان غربی
خرید و فروش لوله ،نصب و اجرای داربست و ز...تهران
فروش تیرچه های بتنی جهت ایستاده نمودن با...قزوین
میلگرد ۸ و ۱۰ ضایعاتی تناژ بالا خریدار...زنجان
استادکار داربست با هشت سال سابقه کار دار...تهران

تبلیغات

منوی سریع