گریتینگ چیست؟

گریتینگ

نوعی شبکه‌ی فولادی یا فایبرگلاس می‌باشد که با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه‌های مشابه به‌عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب‌ها جهت پوشش کف (walk way) و پله‌ی کارخانه‌ها و ساختمان‌های شهری شناخته‌شده است. معمولاً برای جلوگیری از خوردگی فلز، گریتینگ را آبکاری گالوانیزه گرم و یا برای زیبایی بیشتر آن را رنگ می‌کنند.

با توجه به محل بکار گیری، انواع مختلف دارد که بر اساس جنس آن، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (Bearing Bar) و تسمه رابط (Cross bar) طبقه‌بندی می‌شود. معمولاً از گریتینگ فولادی در محل‌هایی که نیاز به تحمل بار بالا دارد استفاده و از اتصال تسمه – تسمه، تسمه – نیم تسمه، تسمه – میلگرد و تسمه – چهار پهلو ساخته می‌شود.

این محصول بر اساس استاندارد DIN1580 -1055 – 24531-24532 و با بارگذاری گوناگون و با مواد اولیه تسمه و میلگرد تولید می‌گردد، به‌طوری‌که تنوع در انواع تسمه به ارتفاع‌های گوناگون و با ضخامت‌های گوناگون و با چشمه‌های متفاوت و همچنین بسته به نوع میلگرد مصرفی اعم از ساده یا آجدار و یا چهارگوش پیچیده شده متجاوز از ۵۰ نوع محصول متنوع می‌باشد.

کلمات کلیدی : فایبرگلاس،گریتینگ،شبکه‌ی فولادی

آگهی ها

مشخصات منتشر کننده

اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی

تبلیغات

منوی سریع