گریتینگ چیست؟

گریتینگ

نوعی شبکه‌ی فولادی یا فایبرگلاس می‌باشد که با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه‌های مشابه به‌عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب‌ها جهت پوشش کف (walk way) و پله‌ی کارخانه‌ها و ساختمان‌های شهری شناخته‌شده است. معمولاً برای جلوگیری از خوردگی فلز، گریتینگ را آبکاری گالوانیزه گرم و یا برای زیبایی بیشتر آن را رنگ می‌کنند.

با توجه به محل بکار گیری، انواع مختلف دارد که بر اساس جنس آن، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (Bearing Bar) و تسمه رابط (Cross bar) طبقه‌بندی می‌شود. معمولاً از گریتینگ فولادی در محل‌هایی که نیاز به تحمل بار بالا دارد استفاده و از اتصال تسمه – تسمه، تسمه – نیم تسمه، تسمه – میلگرد و تسمه – چهار پهلو ساخته می‌شود.

این محصول بر اساس استاندارد DIN1580 -1055 – 24531-24532 و با بارگذاری گوناگون و با مواد اولیه تسمه و میلگرد تولید می‌گردد، به‌طوری‌که تنوع در انواع تسمه به ارتفاع‌های گوناگون و با ضخامت‌های گوناگون و با چشمه‌های متفاوت و همچنین بسته به نوع میلگرد مصرفی اعم از ساده یا آجدار و یا چهارگوش پیچیده شده متجاوز از ۵۰ نوع محصول متنوع می‌باشد.

کلمات کلیدی : فایبرگلاس،گریتینگ،شبکه‌ی فولادی

مشخصات منتشر کننده

سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی
اماده همکاری با کلیه شرکت های داربست دا...تهران
داربست فلزی برج سازان ...آذربایجان غربی
خرید و فروش لوله ،نصب و اجرای داربست و ز...تهران
فروش تیرچه های بتنی جهت ایستاده نمودن با...قزوین
میلگرد ۸ و ۱۰ ضایعاتی تناژ بالا خریدار...زنجان
استادکار داربست با هشت سال سابقه کار دار...تهران

تبلیغات

منوی سریع