راه اندازی سایت آموزش بین المللی صنعت داربست

راه اندازی سایت آموزش بین المللی صنعت داربست

سیمیان (Simian International’s e-learning) در حال حاضر یک نام بزرگ در آموزش صنعت داربست به شمار می رود . هدف از این وبسایت آموزش الکترونیکی به سراسر جهان هست هم اکنون این وبسایت توانسته این امکان را در برخی از کشورها ایجاد کند ولی در نهایت برای سراسر جهان میسر خواهد شد.

این سایت برای کسانی که در کشورهای در حال توسعه مشغول به کار هستند طراحی شده است و به کسانی که ممکن است نتوانند به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنند این امکان را می دهد تا با صرف زمان و هزینه کمتر دوره آموزشی خود را بگذارنند.

یکی از اهداف اینچنین وبسایت هایی این است که بتواند به کسانی که در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند کمک کند تا با رعایت نکات ایمنی بتوانند از حوادث در آینده جلوگیری کنند.

Simian e-learning شامل 6 ماژول اصلی است که جنبه های مختلف ایمنی و ایمنی داربست را پوشش می دهد. این پوشش ها شامل: داربست های Birdcage، داربست، داربست های مستقل کار در ارتفاع، دستی و برج های داربست.

سیمانیان به ما گفت که در حال حاضر این سایت فقط به زبان انگلیسی در دسترس است، اما در طی ماه های آینده، پنج زبان دیگر در دسترس خواهد بود: شامل چینی (ماندارین)، هندی، کره ای، نپال و اردو.

ماژول ها شامل آموزش، انیمیشن، امتحانات و امتحانات نهایی می شود، در حالیکه کارآموزان پس از اخذ گواهینامه از Simian International  به عنوان مدرکی مبنی بر شرکت در آموزش و پرورش بهداشت و ایمنی جنگل ها، دریافت کرده اند.

یان فیول، مدیر عامل عملیات خارج از کشور، گفت: "ما با ارائه این سرویس احساس می کنیم، ما میراث را به صنعت داربست در سراسر جهان می رسانیم و در نهایت فرصتی برای بهبود سطح ایمنی برای کسانی که در غیر این صورت آموزش های یادداشت ".

برای مشاهده این وبسایت به این لینک مراجعه کنید : www.simianelearning.com

کلمات کلیدی : داربست،آموزش الکترونیکی،ایمنی داربست،داربستان،Simian International e-learning

مشخصات منتشر کننده

اوستا کار.محل زندگی :پاکدشت...کرمان
به تعدادي اوستادكار ماهر جهت كار بصورت د...البرز
داربست اکبر...آذربایجان شرقی
خرید لوله داربست شش متری به تعداد بالا ...آذربایجان شرقی
بصورت درصدی و شرایط عالی...آذربایجان شرقی
انجام کلیه کارهای بزرگ کوچک نمایشگاه چها...تهران
استادکارنصب داربست بصورت دائمی باحقوق عا...همدان
سریعترین مرکز تولید و تامین انواع تخته ب...آذربایجان غربی
استادکار داربست با ۱۵ سال سابقه آقای صاب...تهران
استادکار داربست ، کار متری یا روز مردآقا...تهران

تبلیغات

منوی سریع