مشاغل تجاری برتر در 2018

 

همانطور که ما در سه ماهه چهارم سال 2017 به سر می بریم، شرکت های ساختمانی در حال برنامه ریزی برای پیشبرد پروژه هایی هستند که برای سال آینده آماده شده اند. کارگران حرفه ای و ماهر به دنبال امنیت و حقوق بیشتر در صنعت هستند و شرکت های ساختمانی به دنبال استخدام افراد متخصص به منظور رقابت برای پروژه های آینده و تکمیل آن ها با زمان و بودجه کافی می باشند. طبق آمارها، نرخ رشد شغلی پیش بینی شده برای موقعیت های ساختمانی تا سال 2024، 10.1 درصد است، که بیش از حد متوسط برای تمام مشاغل (7 درصد) است. در صنعت ساخت و ساز، مشاغل تجاری با نرخ رشد 10.3 درصد پیش بینی شده است. پس بهترین شغل های تجاری 2018 کدامند؟

کارگران آهن

پیش بینی می شود شغل های تقویت نیروی کارگران آهن و کارگران در سال به بیش از 700 شغل افزایش یابد و در سال 2024 افزایش 23.4 درصدی داشته باشد .حقوق و دستمزد متوسط برای نیروهای تقویت کننده آهن و دکل 53،600 دلار است. در مقایسه، کارگران ساختمانی آهن و فولاد درآمد متوسط خود را از 56،040 دلار دریافت می کنند و به میزان 4.5 درصد رشد تا سال 2024 (به طور متوسط در حدود 1300 موقعیت باز در سالانه) پیش بینی می شود. ایالت های برتر برای فرصت های شغلی در این نقش ها عبارتند از تگزاس، کالیفرنیا، فلوریدا و نیویورک، در حالی که ایالات با کارگران آهنگرانی که بالاترین میزان را دارند، شامل نیوجرسی، نیویورک، ایلینوی و هاوائی (BLS) هستند. مشاغل Ironworker نیاز به کارآموزی و آموزش تخصصی بیشتر از آموزش عالی دارند، اگرچه در بعضی موارد ممکن است نیاز به دو یا سال تحصیلی باشد.

ساخت و ساز ماسه

با پیش بینی های سالانه حدود 2،100 و نرخ رشد 18.6٪ تا سال 2024، مشاغل ساخت و ساز ماسه در حال رشد هستند درآمد متوسطی را از 53،440 دلار به دست می آورند که از 30،000 دلار به 84،000 دلار می رسد، بسته به سطح تجربه، محل و غیره. از نظر فرصت های شغلی، دولت های برتر برای ماسون ها شامل نیویورک، فلوریدا، کالیفرنیا، تگزاس و پنسیلوانیا هستند. ماسون های پرطرفدار در ساخت و ساز شامل کسانی هستند که در ماساچوست، نیویورک، ایلینوی، واشنگتن و مینه سوتا (BLS) حضور دارند. همانند بسیاری دیگر موقعیت های تجاری، کارآموزی و رشته های فنی، مسیر شایع تر نسبت به موقعیت های نسبت به دوره های چهار ساله سنتی است.

مشاغل الکتریکان

الکتریکان به طور متوسط بیش از 18،000 فرصت شغلی را در سال می بینند، که نشان دهنده نرخ رشد 13.7٪ تا سال 2024 است با میانگین دستمزد 56،650 دلار، کارکنان برق یکی از حرفه ای ترین افراد با درآمد است که نیازمند چهار سال تحصیلی نیستند. کارآموزی و آموزش گسترده و صدور مجوز در زمینه برق مفید است و حقوق و دستمزد را می توان تحت تاثیر سطح تجربه و داشتن گواهینامه های دولتی و ملی قرار داد. شما ممکن است اکثر مشاغل الکتریک را در هوستون، نیویورک، لس آنجلس و شیکاگو پیدا کنید، در حالی که کشورهای پرطرفدار شامل آلاسکا، هاوایی، ایلینوی، نیویورک و واشنگتن دی سی هستند.

مشاغل سیمان و کارخانجات کارخانجات بتنی

مشاغل نجاری

مشاغل اپراتور تجهیزات سنگین

منبع : https://constructionjobs.com

کلمات کلیدی : آهن،کارگران،صنعت ساخت و ساز

آگهی ها

داربست فلزی سامان در اصفهان
  • داربست
  • 1089
  • ویژه
داربست نما پایدار
  • داربست
  • 1376
  • ویژه
داربست فلزی بابایی
  • داربست
  • 1208
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

انجام کلیه کارهای بزرگ کوچک نمایشگاه چها...تهران
استادکارنصب داربست بصورت دائمی باحقوق عا...همدان
سریعترین مرکز تولید و تامین انواع تخته ب...آذربایجان غربی
استادکار داربست با ۱۵ سال سابقه آقای صاب...تهران
استادکار داربست ، کار متری یا روز مردآقا...تهران
نعمت شیران هستم با پانزده سال سابقه کار ...تهران
دربست فلزی کوثر در ورداورد...تهران
داربست فلزی ثامننصب سریع و دقیققیمت مناس...اصفهان
داربست فلزی بزرگمهر در تمام نقاط تهران و...تهران
داربست یکتا .نصب انواع داربست کفراژ زیرب...تهران

تبلیغات

منوی سریع