قیمت نصب داربست در آستانه محرم

به گزارش داربستان، با نزدیک شدن به ماه محرم نمای شهر با تغییراتی همراه می‌شود و از این روز افراد در تکاپو هستند تا برای روزهای محرم آماده شوند.

یکی از کار‌های مهمی که در بیش‌تر خیابان‌های اصلی شهر در این روز‌ها انجام می‌شود نصب داربست‌های فلزی جهت راه اندازی ایستگاه صلواتی و هیئت‌های عزاداری است.

در این میان برای نصب این داربست‌ها باتوجه به متراژ و اینکه نیاز به چادر هم دارند یا خیر باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت کرد و در این میان هزینه ایاب و ذهاب آن مطرح است. 

با نگاهی به آگهی‌های روزنامه و سایت‌ها با برخی از افرادی که کارشان نصب داربست فلزی است تماس گرفتیم و در این میان نرخ‌های پیشنهادی از سوی آن‌ها را جویا شدیم.

یکی از این افراد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نرخ مصوب برای نصب داربست وجود دارد یاخیر گفت: نرخ مصوب برای کار‌های بزرگ و ساختمانی در نظر گرفته شده که کار‌های خرد مانند نصب داربست برای هیئت و ایستگاه صلواتی نرخ مصوبی ندارد.

وی در خصوص نحوه قیمت گذاری نصب داربست جهت راه اندازی ایستگاه صلواتی گفت: برای نصب داربست هزینه ایاب و ذهاب اهمیت بالایی دارد از این رو نصب داربست برای متراژ کمتراز ۱۰ متر و کمتر از ۱۰۰ متر تفاوت چندانی ندارد.

این شخص در خصوص هزینه نصب ایستگاه صلواتی برای فضایی با ابعاد ۳ در ۳ گفت: نصب داربست با این ابعاد برای مدت زمان یک ماه حدود ۲۵۰ هزار تومان است و در صورت نیاز به نصب چادر، حدود ۱۵۰ هزار تومان به این هزینه اضافه می‌شود و برای نصب چادر ضد آب حداقل ۲۵۰ هزار تومان باید پرداخت کرد.

وی در خصوص هزینه نصب داربست جهت راه اندازی هیئت با ابعاد ۶ در ۱۰ متر خاطر نشان کرد: برای نصب داربست برای این فضا حدودا بین ۳۸۰ تا ۴۰۰ هزار تومان باید هزینه کرد.

این نصاب داربست گفت: نصب داربست برای متراژ‌های بالای ۲۰۰ متر و ۳۰۰ متر با نرخ‌های مصوب انجام می‌شود، اما برای نصب داربست برای ایستگاه صلواتی با توجه به هزینه کارگر و ایاب ذهاب نرخ‌ گذاری انجام می شود.

به گزارش میزان، با این حال نرخ در برخی مناطق با نوسان روبرو است و این درحالی است که برای مناطق پایین‌تر نرخ کمتر و مناطق بالاتر هزینه بیشتری برای راه اندازی ایستگاه صلواتی بتید پرداخت کنند.

منبع : http://sobhanehonline.com

کلمات کلیدی : قیمت نصب داربست ، نصب داربست ، نرخ نصب داربست،اسپیس فریم،داربستان

مشخصات منتشر کننده

سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی
اماده همکاری با کلیه شرکت های داربست دا...تهران
داربست فلزی برج سازان ...آذربایجان غربی
خرید و فروش لوله ،نصب و اجرای داربست و ز...تهران
فروش تیرچه های بتنی جهت ایستاده نمودن با...قزوین
میلگرد ۸ و ۱۰ ضایعاتی تناژ بالا خریدار...زنجان
استادکار داربست با هشت سال سابقه کار دار...تهران

تبلیغات

منوی سریع