داربست در قدیم

در روزهای گذشته، داربست ها توسط شرکت های خصوصی با استانداردهای متنوع و اندازه های مختلف ساخته شد. دارالدین توسط دانیل پالمر جونز و دیوید هنری جونز انقلابی شد. امروزه استانداردها، شیوه ها و فرآیندهای داربست های مدرن را می توان به این مردان و شرکت های آنها نسبت داد. با دانیل که متقاضی شناخته شده و حق ثبت اختراع و نگهدارنده برای بسیاری از قطعات داربست هنوز در حال استفاده از امروز است،مخترع را ببینید: "دانیال پالمر جونز" . او پدربزرگ اسکله است. تاریخچه داربست، همانند برادران جونز و Tie Company Ltd شرکت ثبت شرکت Rapid Scaffold Tie، شرکت داربست Tubular و داربست بریتانیا بریتانیا با مسئولیت محدود (SGB) است.

دیوید پالمر جونز «Scaffixer» را ثبت کرد، یک دستگاه اتصال بسیار قویتر از طناب بود که باعث ساختن داربست شد. در سال 1913، شرکت او برای بازسازی کاخ باکینگام سفارش داده شده ،  در طی آن Scaffixer خود را به طور گسترده ای به دست آورد. پالمر جونز در سال 1919 با بهبود "اتصال دهنده ی جهانی" به دنبال آن بود - این به زودی تبدیل به استاندارد استاندارد صنعت شد و همچنان تا همین امروز باقی مانده است.

یا به عنوان دانیل می گویند: می دانم که من، دانیل پالمر جونز، تولید کننده، موضوع پادشاه انگلستان، ساکن در خیابان 124 خیابان ویکتوریا، وست مینستر، لندن، انگلستان، پیشرفت های جدید و مفید در دستگاه های گیر، بستن ، یا اهداف قفل "را از یک درخواست ثبت اختراع جدا می کند.

با پیشرفت های متالورژی در اوایل قرن بیستم. معرفی لوله های فولادی لوله ای  (به جای قطب های چوبی) با ابعاد استاندارد، امکان جایگزینی قطعات   صنعتی و بهبود پایداری ساختاری داربست را می دهد. استفاده از پرانتزهای مورب همچنین کمک به بهبود ثبات، به ویژه در ساختمان های بلند. سیستم فریم اول توسط SGB در سال 1944 به بازار عرضه شد و به طور گسترده ای برای بازسازی پس از جنگ استفاده شد.

کلمات کلیدی : داربست قدیم،لوله فولادی،نصب داربست،ایمنی داربست،داربست فلزی،داربست متحرک

آگهی ها

دستگاه جوش پلی اتیلن
  • صنعت ساختمان
  • 24
  • ویژه
اتو لوله سبز
  • صنعت ساختمان
  • 20
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

انجام کلیه کارهای بزرگ کوچک نمایشگاه چها...تهران
استادکارنصب داربست بصورت دائمی باحقوق عا...همدان
سریعترین مرکز تولید و تامین انواع تخته ب...آذربایجان غربی
استادکار داربست با ۱۵ سال سابقه آقای صاب...تهران
استادکار داربست ، کار متری یا روز مردآقا...تهران
نعمت شیران هستم با پانزده سال سابقه کار ...تهران
دربست فلزی کوثر در ورداورد...تهران
داربست فلزی ثامننصب سریع و دقیققیمت مناس...اصفهان
داربست فلزی بزرگمهر در تمام نقاط تهران و...تهران
داربست یکتا .نصب انواع داربست کفراژ زیرب...تهران

تبلیغات

منوی سریع