عمر مفید ساختمان را با بهینه سازی تاسیسات افزایش دهید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما،رامین کرمی در نشست خبری با اشاره به اینکه رشد و اعتلای نظام مهندسی ساختمان، تقویت و توسعه فرهنگ و ارزشهای اسلامی معماری و شهرسازی و بالا بردن کیفیت خدمات مهندسی مهم است، اظهار کرد: ارتقای دانش فنی صاحبان حرفه و صنوف ساختمان در راستای طرحهای توسعه و آبادانی با برگزاری کنفرانس‌ها و گردهمایی‌های تخصصی و تبادل اطلاعات در داخل کشور و سطح بین الملل حاصل می‌شود.
وی تصریح کرد: برای دستیابی به این اهداف؛ کاهش مصرف انرژی، تکنولوژیهای نوین، مصالح ساختمانی استاندارد در اولویت است.
دبیر کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری، برگزاری بیش از ۵۰ جلسه، همکاری بیش از ۲۰ شرکت تولیدی صنعتی پیشرو در صنعت تاسیسات، مشارکت بیش از ۳۰ وزارتخانه و سازمان از بخش دولتی و خصوصی، عقد تفاهم نامه‌های معتبر با ISI، SILivca و چند نشریه و فدارسیون و اتاق بازرگانی، برگزاری بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی و تخصصی و انتقال تجربه از صنعتگران و صاحبان تکنولوژی، ارائه بیش از ۳۰ مقاله از ۱۵۰ مقاله اصلی و برگزاری ۵۰ نشست تخصصی با دیگاه زیرساخت شهری، قوانین و مقررات ملی و توجه به موضوعات آینده پژوهی، بهینه سازی مصرف انرژی و بازچرخانی و مدیریت مصرف آب و سایر تکنولوژِهای مدرن از تلاش‌های انجام شده در مسیر کنفرانس برشمرد.
همچنین در ادامه؛ عابدی ترکی دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری گفت: در کشور بیش از ۴۰۰ نفر عضو داریم که در سازمان نظام مهندسی کل کشور در ۷ رشته تخصص عمران، تاسیسات برق، نقشه برداری و ترافیک و شهرسازی به ارائه خدمات می‌پردازند.
وی تصریح کرد: یکی از رشته‌های مهم ساختمان بحث تاسیسات ساختمان است که این صنعت با آرامش و ایمنی و بهره وری آنرا در جهت ارایه خدمات بهتر انجام می‌دهد.
ترکی ادامه داد: اهمیت صنعت تاسیسات در واقع با پیچیده شدن ساختمان روز به روز مشخص می‌شود که از جمله آن سیستم آب و فاضلاب و سیستم تهویه و سیستم هوشمند و آسانسور است و در همین راستا سازمان نظام مهندسی استان تهران این کنفرانس را به مدت دو روز (۳ - ۴) مرداد ماه برگزار می‌کند.
ترکی تاکید کرد: بیش از ۷۰۰ نفر از مهندسین این بخش ثبت نام کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: در کنار این کنفرانس نمایشگاه توانمندی‌ها که نقش راهبری بازار را دارد، برگزار خواهد شد و کارگروه تخصصی برای ارتقای پایه برگزار می‌شود.

منبع :

کلمات کلیدی : عمر ساختمان،صنعت،تاسیسات،بهینه سازی

آگهی ها

نمایندگی ایزوگام دلیجان
  • ساختمان
  • 261
  • ویژه
استخدام نیرو
  • داربست
  • 2613
  • ویژه
اجرای فونداسیون
  • صنعت ساختمان
  • 257
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی

تبلیغات

منوی سریع