تارابگين صنعت ساختمان را متحول مي کند

به گزارش ایران اکونومیست؛ ایرج رخصتي مدير عامل شركت تارابگين ضمن بيان اين خبر گفت: اين شركت در سال 54 احداث شد و در سال 56 به توليد رسيد و هم اكنون متعلق به ذوب آهن اصفهان مي باشد. 
وي افزود: ظرفيت اسمي توليد اين شركت بالغ بر 2400 تن پشم معدني است كه در قالب عايق هاي ساختماني،‌ عايق هاي پتويي، عايق هاي لوله اي، پشم فله و فنوفل است كه براي سقف سوله ها استفاده مي شود. 
مدير عامل شركت تارابگين با اشاره به پيشرو بودن اين شركت در صنعت عايق هاي گرم ، گفت: در سال گذشته با توجه به توانمندي هاي بالقوه اين شركت و نياز بازار، كوره جديدي احداث شد كه توليد اين شركت را به 10 هزار تن رساند. 
وي افزود: محصولات اين شركت به دليل برخورداري از استاندارد ملي و كيفيت بالا، از بازار بسيار خوبي برخوردار است، اما با اين وجود جهت حفظ و توسعه بازار، قيمت اين محصولات از سال 93 تاكنون در شرايط ركود تورمي در اقتصاد كشور، افزايش نيافته است كه به نوعي كاهش قيمت محسوب مي شود. 
رخصتي اظهار داشت: اين شركت برنامه ريزي براي دست يابي به بازار صنعت ساختمان را آغاز نموده است چرا كه گستره محصولات اين شركت ، در صنعت ساختمان كاربرد بسياري دارد. 
وي افزود: بر اساس مبحث 19 مقررات ملي ساختمان،‌ بهينه سازي در مصرف انرژي در ساختمان يك الزام مهم است و در اين راستا راهي به جز استفاده از پشم معدني وجود ندارد، چرا كه با استفاده از آن هم خنكاي دلپذير در تابستان خواهيم داشت و در زمستان براي ايجاد گرما نياز به مصرف انرژي كمتري مي باشد. 
مهندس رخصتي گفت: با توجه به عدم شناخت كافي نسبت به مزاياي محصولات شركت تارابگين در صنعت ساختمان، در سال گذشته تفاهم نامه اي با سازمان فني حرفه اي امضاء شد كه بر اساس آن مجريان ذي صلاح جهت شناخت و نصب عايق هاي پشم معدني اين شركت آموزش ببينند كه اين امر تداوم خواهد داشت.

کلمات کلیدی : داربستان ، ایرج رخصتي ، شركت تارابگين ، صنعت ساختمان

آگهی ها

کلیه خدمات ساختمان
  • صنعت ساختمان
  • 656
  • ویژه
داربست فلزی  رو جا  بست
  • داربست
  • 802
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

اجراي داربست براي نماي ساختمان و كليه أم...مازندران
باعرض سلام خسته نباشید کارگر داربست هستم...اصفهان
سلام اوستا کار داربست هستم...تهران
نیازمند به کارگر ساده واستادکار در داربس...یزد
تعداد ۴۰۰ شاخه لوله ۶ متری و ۱۲۰ شاخه ری...همدان
اجرای داربست و فرش نمودن داربست به صورت ...اصفهان
سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی

تبلیغات

منوی سریع