گزارش از فعالیت در شغل فروش و نصب داربست فلزی اشتباه در این شغل بازگشت ندارد

با رعایت این نکات در همه سال درآمد کسب کنید.

برای اینکه بتوانید در طول سال درآمد ثابت و بالا کسب کنید باید چند نکته مهم و اساسی را مورد توجه قرار دهید. زمانی که فعالیت خود را در این شغل کلید زدید، باید به‌صورت گسترده تبلیغات‌تان را آغاز کنید. حال سوال اینجاست که این تبلیغات در کجا باید صورت گیرد تا بیشترین تاثیر را داشته باشد. ابتدا تبلیغات خود را باید در مکان‌هایی که ساختمان‌سازی دارند شروع کنید و بیشتر حواستان را به این قضیه معطوف سازید. به این دلیل که با شناسایی ساختمان‌های در حال ساخت می‌توانید داربست‌های نمای رویی را در اختیار بگیرید. با اجرای این کار، محدوده فعالیت و تبلیغات خود را گسترش دهید. بعد از آن می‌توانید با سازندگان آپارتمان ارتباط برقرار کنید تا در زمان نیاز با شما تماس بگیرند. اما یادتان باشد این شما هستید که باید پیگیر کار او باشید. شاید سازنده شماره شما را گم کند و ارتباطی با شما نداشته باشد. در آن صورت اگر سراغی از او نگیرید با فرد دیگری کارش را ادامه خواهد داد. در نتیجه نباید بگذارید که مشتریان از دست بروند.


نکات ایمنی را جدی بگیرید
نکته دیگری که باید به آن توجه ویژه داشته باشید تهیه داربست به میزان کافی است. همچنین انبار برای نگهداری و وسیله‌ای برای حمل‌و‌نقل از ملزومات کار شما است. بیشتر افرادی که برای مجموعه شما فعالیت می‌کنند نصاب‌هایی هستند که برای نصب داربست به بالای این میله‌های فلزی می‌روند. حتما از نصاب‌های حرفه‌ای برای نصب داربست استفاده کنید تا کمترین احتمال خطر و همچنین کمترین آسیب را مشاهده کنید. همچنین سعی کنید این افراد را راضی نگه دارید و تا جایی که امکان دارد آنها را از امکانات رفاهی و اجتماعی محروم نکنید. به‌عنوان مثال نصاب‌ها را بیمه کنید تا خیال‌شان از همه لحاظ راحت باشد. همچنین به‌صورت قانون الزام کنید تا همه کارگران از وسایل ایمنی استفاده کنند و هیچ عذری را در این زمینه نپذیرید. یکی از فعالان این شغل در خصوص چگونگی و سختی کارش به «فرصت امروز» می‌گوید: «شغل ما بسیار سخت و حساس است. به این دلیل که کوچک‌ترین اشتباه ما قابل جبران نیست و ممکن است خسارات جانی و مالی زیادی به دنبال داشته باشد. از این رو باید شش‌دانگ حواسمان به کار باشد.»
افراد دیگری که در مجموعه شما فعالیت دارند یک حسابدار و یک مدیر داخلی است. بیشتر افرادی که در این شغل مشغول به کار هستند این موضوع را یا نادیده می‌گیرند یا خیلی به آن توجه نمی‌کنند و با نگاهی گذرا آن را کنار می‌زنند. اما تصور کنید که یک فرد در هنگام سفارش باید با مسئول هماهنگی یا مدیر داخلی تماس بگیرد؛ در این صورت پرستیژ کاری شما بسیار بالا می‌رود و نظر مشتری به کسب‌و‌کار شما جلب می‌شود. به عبارت دیگر رتبه‌بندی این شغل باعث می‌شود تا اطمینان در ذهن سفارش‌دهنده ایجاد شود. سعی کنید برای پذیرفتن و ثبت تمامی سفارش‌‌ها مدیر داخلی مجموعه وارد عمل شود و شما تنها عملکرد کارکنان خود را زیر نظر داشته باشید.

افزایش مشتری در ماه محرم و رمضان
 در این شغل در برخی از مواقع سال سرتان بسیار شلوغ می‌شود؛ ماه محرم و ماه رمضان. ماه محرم به دلیل برپایی هیات ها و تکایای عزاداری استفاده از داربست‌های فلزی بیشتر می شود. بیش از 98 درصد هیات‌ها از داربست برای نمای بیرون هیات استفاده و آن را با پارچه سیاه یا شمایل امام حسین(ع) یا حضرت عباس(ع) تزیین می‌کنند، به همین دلیل باید به طور خاصی این داربست‌ها نصب شود تا پارچه‌ای که قرار است روی آن قرار بگیرد نمود داشته باشد. در این مورد به سخنان فردی که سفارش کار می‌دهد توجه زیادی داشته باشید. در ماه رمضان نیز باید بدانید که داربست برپا شده قرار است برای یک مراسم یا افطاری مورد استفاده قرار گیرد، در نتیجه باید طوری نصب شود که این امکان وجود داشته باشد. در این ایام سعی کنید کمی از سود خود صرف نظر کنید یا در برخی از موارد سود خود را نادیده بگیرید. قیمت پایین خدمات شما باعث می‌شود بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص دهید و در زمان‌های بعدی نیز از شما کمک بگیرند.

 

کلمات کلیدی :

آگهی ها

مشخصات منتشر کننده

سلام وقت بخیر خسته نباشید من استاد کار د...تهران
داربست بند از شهر میناب آماده به همکاری ...هرمزگان
نصب‌واجرای‌انواع‌داربست‌وکفراژسبک‌وسنگین...تهران
شرکت داربست فلزی سیس بست بمدیریت محمد طر...آذربایجان شرقی
اماده همکاری با کلیه شرکت های داربست دا...تهران
داربست فلزی برج سازان ...آذربایجان غربی
خرید و فروش لوله ،نصب و اجرای داربست و ز...تهران
فروش تیرچه های بتنی جهت ایستاده نمودن با...قزوین
میلگرد ۸ و ۱۰ ضایعاتی تناژ بالا خریدار...زنجان
استادکار داربست با هشت سال سابقه کار دار...تهران

تبلیغات

منوی سریع