کار داربست در ارتفاع بلند، کارگرانی که با جانشان بازی می کنند

کار داربست در ارتفاع بلند، کارگرانی که با جانشان بازی می کنند

به گرازش داربستان ؛ کار در ارتفاع یکی از مشاغل سخت به شمار می رود . کارگرانی که برای یک لقمه نان باید در بلندترین ارتفاعات کار کنند تا نان آور خانواده شان شوند . کارگران داربست در ایران از جمله انهایی هستند که اغلب بیمه ندارند و بدون ایمنی کار می کنند و حتی دستمزد کمی دریافت می کنند که با توجه به کار سخت انها بسیار تامل برانگیز است.

مشتریان نیز بدون در نظر گرفتن این سختی ها همیشه به دنبال کمترین هزینه هستند که البته این حق آنهاست! از طرفی دیگر شرکت های داربستی به جای استفاده از نیروی داخلی (ایران) از کارگران افغان استفاده می کنند به این دلیل که خوب کار می کنند و بیمه نمی خواهند و ... باید این نکته را در نظر داشت که همه افراد تن به این مشاغل نمی دهند و با توجه به آمار تجربی که وجود دارد نشان می دهد جز استان هایی به خصوصی مثل سنندج و لرستان طالب ندارد و در باقی شهرها انگشت شمار هستند و اغلب کار شرکت را مدیریت می کنند.

به نظر میرسد که برخی شرایط سبب می شود تا این شغل (داربست بند) مثل سایر کشورها بهبود یابد بدین معنی که شرکت های داربستی باید قبل از هر کاری ایمنی و شرایط امن را برای کارگران فراهم کنند و نکته بعدی استفاده از تکنولوژی های روز در این زمینه است که بسیار می تواند تاثیر گذار باشد و در سایت داربستان مطالب زیادی از این دست می توان پیدا کرد.با این کار علاوه بر این که ایمنی را در این مشاغل بالا میبریم سبب خواهد شد تا جوانان ایرانی و داخل کشور به آن علاقه مند شده و این کار را به عنوان شغل خود انتخاب کنند.

در ادامه فیلم نمونه ای از کار داربست در ارتفاع را خواهید دید :

 

کلمات کلیدی : داربست،کار در ارتفاع،ایمنی،کارگر،حوادث،بیمه،داربست بند

مشخصات منتشر کننده

احسانی استادکار داربست پتروشمی و شرکت ها...خراسان رضوی
استادکار داربست در کرج...البرز
محمدامین پاکزاد ۱۳ سال سابقه بیمه دارم ...اصفهان
اجرای کلیه خدمات داربست و پیچ و رول پلاک...تهران
کار متری شرکتی کارگر روزمزد ...تهران
استادکار داربست هستم با پانزده سال سابقه...اصفهان
با عرض سلام وحید شبانی داربست بند هستم ب...تهران
رضا شرافتی استادکار داربست دارای نیسان...تهران
استادکار داربست : آقای محمد محمدی با ۱۵س...تهران
مازندران شهرستان نکا وشهر های اطراف...مازندران

تبلیغات

منوی سریع