توصیه های ایمنی برای هیات های عزاداری

توصیه های ایمنی برای هیات های عزاداری

مدیر توزیع برق هشترود گفت: از نزدیک نمودن پرچم ها و علم عزاداری و موارد مشابه به شبکه ها و تاسیسات برق بصورت جدی خودداری و از نصب هرگونه داربست، پرچم بیرق، پلاکارد و موارد مشابه به پایه های برق و ریز تاسیسات اکیدا خودداری نمائید.

به گزارش آناج، محمدعلی معتمدی در گفتگو با پیک هشترود، با تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و با اشاره به رعایت نکات ایمنی در زمان عزاداریهای خیابانی گفت:  نظر به اینکه شبکه ها وتاسیسات برق رسانی در اقصی نقاط شهرها و روستاها گسترده و بدون عایق هستند، به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه ناگوار و دلخراش ناشی از برخورد وسایل و تجهیزات عزاداران اعم از پرچم های مخصوص عزاداری، علم و … توسط هیئت های مذهبی برخی از نکات را رعایت کنند تا شاهد هیچگونه حادثه ای در این زمینه نباشیم.

وی اظهار داشت: از نزدیک نمودن پرچم ها و علم عزاداری و موارد مشابه به شبکه ها و تاسیسات برق جدا” خودداری کرده و از نصب هرگونه داربست، پرچم بیرق، پلاکارد و موارد مشابه به پایه های برق و ریز تاسیسات اکیدا” خودداری فرمایید.

مدیر توزیع برق هشترود افزود: از صعود ( بالا رفتن ) از تاسیسات و پایه های برق ( چوبی ، بتونی ، فلزی ) به منظور نصب هرگونه پارچه و موارد مشابه خودداری و از محصور نمودن و نصب هرگونه لوازم و اشیاء  اضافی به تابلوهای برق و یا بالا رفتن و نشستن بر روی اینگونه تابلوها و ترانسفورماتورها یا آویزان شدن به آنها اکیدا” خودداری نمایید .

معتمدی خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هرگونه مشکل خاصی در ارتباط با برق در ایام مذکور با واحد اتفاقات و عملیات برق هشترود تماس حاصل و اطلاع رسانی نمایید تا اقدامات بعدی را بعمل آورند. شماره تلفن های ۵۲۶۲۳۵۶۰ و ۱۲۱ مربوط به حوادث و اتفاقات برق می باشد .

وی با اشاره به اینکه هنگام برپایی مراسم عزاداری حریم شبکه های برق را در نظر داشته باشید، تاکید کرد: این حریم با فاصله حداقل ۱۰/۲ متر می باشد. اگر به منظور روشن نمودن محل مراسم به برق موقت نیاز دارید با مراجعه به مدیریت برق هشترود و هماهنگی لازم نسبت به گرفتن برق موقت اقدام نمایند و شماره تلفن حوادث برق را همواره بخاطر بسپارید.

معتمدی ادامه داد: برق موضوعی تخصصی است و این مهم را به متخصصین واگذارید. مشاوره را فراموش نکنید و هیات به یاد داشته باشند که برق موتور ژنراتورها  همانند برق شهر خطرناک بوده، لذا لازم است تمامی موارد ایمنی جهت پیشگیری از حوادث ناگوار بعمل آید.

کلمات کلیدی :

آگهی ها

توليد و ساخت فلاشينگ نماي ساختمان
  • صنعت ساختمان
  • 45
  • ویژه
سریعترین مرکز تامین تخته زیر پایی در کشور
  • صنعت ساختمان
  • 22
  • ویژه
 پیچ رولپلاک نما بدون داربست
  • ساختمان
  • 58
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

انجام کلیه کارهای بزرگ کوچک نمایشگاه چها...تهران
استادکارنصب داربست بصورت دائمی باحقوق عا...همدان
سریعترین مرکز تولید و تامین انواع تخته ب...آذربایجان غربی
استادکار داربست با ۱۵ سال سابقه آقای صاب...تهران
استادکار داربست ، کار متری یا روز مردآقا...تهران
نعمت شیران هستم با پانزده سال سابقه کار ...تهران
دربست فلزی کوثر در ورداورد...تهران
داربست فلزی ثامننصب سریع و دقیققیمت مناس...اصفهان
داربست فلزی بزرگمهر در تمام نقاط تهران و...تهران
داربست یکتا .نصب انواع داربست کفراژ زیرب...تهران

تبلیغات

منوی سریع