تسکو بزرگترین تولید کننده داربست های جدید در ایران
تسکو بزرگترین تولید کننده داربست های جدید در ایران
تسکو بزرگترین تولید کننده داربست های جدید در ایران
685
  • 09124050600
www.tesko.ir
تهران
یکشنبه, 22 فروردین 1400
ارسال پیام

بهترین داربست‌ها و قالب‌های بتنی برای ساخت سازه در تسکو
معرفی شرکت تسکو
شرکت تسکو یک شرکت تولیدی است که در حوزه تولید و توزیع داربست و انواع قالب‌های بتنی فعالیت دارد. شرکت تسکو از سال 1385 مشغول به کار است و در طی این مدت در فرآیند ساخت سازه‌های مشهور زیادی نقش داشته است و با شرکت‌های معتبر زیادی در زمینه انجام پروژه‌های بزرگ مثل هتل پاسارگارد، تصفیه خانه قم، مرکز تجاری چیتگر، پالایشگاه ستاره خلیج فارس، نیروگاه گازی عسلویه، بیمارستان برکت و ... همکاری کرده است و محصولات و خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه داده است.
داربست‌های این شرکت در انواع مختلفی موجود هستند  و محل استفاده از هر یک از آن‌ها متفاوت است و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.
داربست فلزی مدولار چکشی یا ستاره‌ای
داربست فلزی مدولار مثلثی یا امگا
جک‌های سقفی
داربست‌های پیش‌ساخته موسوم به زودبست
انواع کفراژبندی
شرکت تسکو یکی از شرکت‌های معروف در تولید قالب‌های بتنی با ابعاد مختلف نیز هست. برخی از محصولات این شرکت در صنایع بتن عبارتند از: قالب های بتنی فلزی، قالب‌های خاص بتن، قالب پیش ساخته، انواع اتصالات قالب و سایر ملزومات قالب‌بندی.
انواع قالب‌های بتنی برای ساخت سازه‌های بتنی نظیر ساختمان، سد، نیروگاه، پل و غیره و ساخت المان‌هایی مثل ستون، تیر، دال بتنی، فونداسیون، دیوارهای یک طرفه و دوطرفه و غیره کاربرد دارند و سبب تسهیل در اجرای بتن‌ریزی ایمن و دقیق می‌شوند.
قالب‌های مدولار شرکت تسکول در انواع، ابعاد و در سریعترین زمان ممکن در چهار گروه زیر تولید می‌شوند:
قالب‌های فلزی مدولار دیوار بتنی
قالب‌های فلزی مدولار دال بتنی
قالب‌های فلزی مدولار فونداسیون بتنی
قالب‌های فلزی مدولار ستون بتنی
شرکت تسکو در تولید انواع داربست برای پروژه‌های ساخت مختلف نیز پیشگام است و انواع سازه‌های موقت داربستی را برای پروژه‌های بزرگ عمرانی فراهم می‌کند. داربست‌های این شرکت بسیار امن و قابل اعتماد بوده و می‌توان آن‌ها را در هرجایی استفاده کرد. این داربست‌ها قابل جابه جایی بوده و در انواع سازه‌های مختلفی مانند، ساختمان، پل، سد، مجسمه و غیره کاربرد دارند.
از مهم‌ترین مزایای استفاده از داربست تسکو در پروژه، کاهش زمان ساخت و کاهش هزینه‌ها است. در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی که از داربست استفاده نمی‌شود، هزینه‌ها بسیار افزایش پیدا کرده و زمان ساخت پروژه نیز به بیشترین حد خود می‌رسد.
شرکت تسکو در نمایشگاه اخیر صنعت ساخت مانند هر سال مشارکت فعالی داشته است و در غرفه خود پذیرای مشتریان مختلف در این صنعت بوده است. این نمایشگاه در روزهای 20 الی 23 شهریور 1399 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و شرکت تسکو انواع محصولات خود را به مشتریان معرفی کرد. این نمایشگاه از معتبرترین نمایشگاه‌های صنعت ساخت در سطح منطقه و خاورمیانه به شمار می‌رود. شرکت تسکو انواع محصولات و دستاوردهای جدید در زمینه قالب‌های آماده بتنی و داربست‌های ایمن ساختمان را پیش چشمان مشتریان قرار داد.
جالب است بدانید که شرکت تسکو یکی از نمایندگان انحصاری شرکت‌های معتبر دنیا مثل اولمای اسپانیا، دلتا پلاس فرانسه و رینگر اتریش در سطح منقطه و ایران است و محصولات این شرکت‌ها را به طور مستقیم به مشتریان ارائه می‌کند.
 

راه های ارتباط : 

02122220999

توجه ! هنگام تماس یادآور شوید که از طریق داربستان تماس گرفته اید.

مجوز فعالیت دارد

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان احمد قصیر خیابان 16 ، پلاک 2 ، واحد 2

منو سریع