داربست های مدولار جدید و ایمن

داربست های مدولار سریع ، آسان و ایمن هستند

داربستان این داربست ها را به صورت اجاره و یا فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد

در حال حاضر چند نوع مختلف از این داربست ها در داربستان عرضه می شود :

داربست های جدید و نوین

داربست های سنتی سالها است که باعث ایجاد حوادث ناگواری شده است و کافی است تا در کوچه ها و خیابان های شهر تهران قدم بزنید و با چشم خود داربستها ببینید و در مورد آنها نظر بدهید و بی شک بسیاری از آنها نا ایمن هستند نه تنها برای عابرانی که از کنار آنها در گذر هستند بلکه برای کارگرانی که بروی آنها کار می کنند بسیار خطر زا هستند . با داربست های جدید می توانید ایمن کار کنید و همگام با استاندارد های روز دنیا باشید داربستان این داربست ها را به شما پیشنهاد می کند چون سرعت انجام کار را چندین برابر افزایش می دهد و ایمنی در این نو داربست ها طبق استانداردهای روز دنیاست و شما می توانید از انواع مختلف آنها استفاده و کارهای خود را جلو ببرید

مرجع داربست ایران

پرتال خبری داربستان
نمایش همه
نصب داربست نما در ساختمان های مختلف
82
14 بهمن 1402
نصب داربست نما در ساختمان های مختلف

داربست نما نوعی داربست است که برای نماکاری ساختمان و یا شست و شوی نما مورد استفاده می باشد. از این داربست می توان برای مرمت نما نیز استفاده نمود.

عوامل موثر بر قیمت داربست تهران
94
10 بهمن 1402
عوامل موثر بر قیمت داربست تهران

هزینه های داربست تهران به عوامل مختلفی از جمله محل نصب داربست و حجم آن بستگی دارد. هر چه ارتفاع داربست بیشتر باشد هزینه آن بالاتر است.

داربست چیست و چه کاربردی دارد؟
100
08 بهمن 1402
داربست چیست و چه کاربردی دارد؟

داربست معمولا برای ساخت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از معمول ترین انواع این سازه نوع فلزی آن می باشد.

آینده صنعت داربست چگونه است ؟
151
03 دی 1402
آینده صنعت داربست چگونه است ؟

کار در ارتفاع تغییرات زیادی کرده است ، اما در طول سال ها تجهیزات که استفاده شده یکسان بوده است . هنوز هیچ جایگزین ایمن یا مقرون به صرفه تری برای داربست وجود ندارد. پایه های اصلی داربست از زمان بامبو ها که صد سال پیش برای ساخت دیوار چین استفاده می شد شکل گرفت. حال می خواهیم توضیح دهیم که این داربست ها چگونه به شکل گیری آینده ادامه می دهند.

نمونه قرارداد داربست
5924
25 آذر 1402
نمونه قرارداد داربست

نمونه قرارداد داربست که شامل اطلاعات کاملی از نحوه قرارداد پیمانکار داربست یا داربست بند می باشد و در ادامه تصاویر آن و صورتجلسه تحویل اجناس به کارفرما