با داربستان استادکار خود را بیابید

با داربستان استادکار خود را بیابید

استاد کار کیست ؟

استادکار به کسی گفته می شود که در حوزه کاری خود متخصص است و علاوه بر اینکه می تواند در حوزه خود مشاور دهد می تواند افرادی را در جهت آموزش سرپرستی کند . استادکاران در حوزه های مختلف وجود دارند که مهمترین آنها در صنعت ساختمان می باشد که به دلیل تنوع بالای کاری آن افراد زیادی در حوزه های مختلف استادکار هستند از لوله کشی ساختمان گرفته تا استادکار داربست و ...

همیشه دسترسی به استادکاران در حوزه های مختلف یک چالش بوده است و اطمینان به اینکه آیا واقعا این استادکاران در حوزه خود متخصص هستند سوال برانگیز بوده است خصوصاً استادکارانی که مستقیماً با مشتری در ارتباط هستند . همه ما شاید تجربه کرده باشیم وقتی لوازم الکترونیکی خانه خراب می شود به دنبال استادکار خوب هستیم بعضی وقت ها قیمت برایمان اهمیت ندارد و فقط به کیفیت کار اهمیت میدهیم متاسفانه خیلی از این مشتریان با توجه به کاری که برای آنها انجام شده ناراضی هستند و یا مبلغ خیلی بالایی بابت دستمزد خود دریافت کرده اند.

امروزه اینترنت جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده است خیلی از ما وقتی وسیله ای در خانه خراب می شود بدون توجه به نمایندگی هایی که وجود دارد به اینترنت اطمینان می کنیم و در حال حاضر نیز اپلیکیشن هایی نیز در این خصوص وجود دارند که توانسته خیال خیلی از مشتریان را راحت کند.

استادکار داربست خود را بیابید

وقتی وارد کارهای تخصصی تر می شویم به همان میزان پیدا کردن افراد متخصص سخت تر می شود اغلب شرکت ها برای پیدا کردن نیروی متخصص زمان زیادی را از دست می دهند و این نکته تاثیر زیادی بر زمانبندی پروژه های آنها دارد لذا باید در سریع ترین زمان به فرد مناسب خود برسند از طرفی دیگر کارگران با تجربه و استادکار برای پیدا کردن کار مناسب باید انرژی و زمان زیادی را هدر دهند که در بیشتر موارد با شکست روبرو می شوند.

داربستان با فراهم سازی بانکی از اطلاعات استادکاران داربست در سراسر کشور در صدد این است که مشکلات این حوزه را برطرف سازد هدف ما جمع آوری نیروهای متعهد و متخصص است فرق ما با دیگر فعالان در این حوزه این است که ما از ابتدا خود را متخصص در این حوزه معرفی می کنیم تا مشتریان بتوانند به راحتی در سریع ترین زمان استادکار مورد نظر خود را پیدا کنند البته ما در ابتدا با استادکاران داربست کار خود را شروع کرده ایم و در آینده سایر استادکاران حوزه صنعت ساختمان را در دسترس خواهیم گذاشت.

کلمات کلیدی : استادکار،کارگران،داربست،صنعت ساختمان،ساخت و ساز

آگهی ها

خدمات فنی تاسیساتی ارومیه
  • صنعت ساختمان
  • 567
  • ویژه
داربست فلزی محمودی
  • داربست
  • 629
  • ویژه
درب ضد حریق آرمین دُر
  • صنعت ساختمان
  • 786
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

احسانی استادکار داربست پتروشمی و شرکت ها...خراسان رضوی
استادکار داربست در کرج...البرز
محمدامین پاکزاد ۱۳ سال سابقه بیمه دارم ...اصفهان
اجرای کلیه خدمات داربست و پیچ و رول پلاک...تهران
کار متری شرکتی کارگر روزمزد ...تهران
استادکار داربست هستم با پانزده سال سابقه...اصفهان
با عرض سلام وحید شبانی داربست بند هستم ب...تهران
رضا شرافتی استادکار داربست دارای نیسان...تهران
استادکار داربست : آقای محمد محمدی با ۱۵س...تهران
مازندران شهرستان نکا وشهر های اطراف...مازندران

تبلیغات

منوی سریع