راه اندازی سایت آموزش بین المللی صنعت داربست

راه اندازی سایت آموزش بین المللی صنعت داربست

سیمیان (Simian International’s e-learning) در حال حاضر یک نام بزرگ در آموزش صنعت داربست به شمار می رود . هدف از این وبسایت آموزش الکترونیکی به سراسر جهان هست هم اکنون این وبسایت توانسته این امکان را در برخی از کشورها ایجاد کند ولی در نهایت برای سراسر جهان میسر خواهد شد.

این سایت برای کسانی که در کشورهای در حال توسعه مشغول به کار هستند طراحی شده است و به کسانی که ممکن است نتوانند به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنند این امکان را می دهد تا با صرف زمان و هزینه کمتر دوره آموزشی خود را بگذارنند.

یکی از اهداف اینچنین وبسایت هایی این است که بتواند به کسانی که در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند کمک کند تا با رعایت نکات ایمنی بتوانند از حوادث در آینده جلوگیری کنند.

Simian e-learning شامل 6 ماژول اصلی است که جنبه های مختلف ایمنی و ایمنی داربست را پوشش می دهد. این پوشش ها شامل: داربست های Birdcage، داربست، داربست های مستقل کار در ارتفاع، دستی و برج های داربست.

سیمانیان به ما گفت که در حال حاضر این سایت فقط به زبان انگلیسی در دسترس است، اما در طی ماه های آینده، پنج زبان دیگر در دسترس خواهد بود: شامل چینی (ماندارین)، هندی، کره ای، نپال و اردو.

ماژول ها شامل آموزش، انیمیشن، امتحانات و امتحانات نهایی می شود، در حالیکه کارآموزان پس از اخذ گواهینامه از Simian International  به عنوان مدرکی مبنی بر شرکت در آموزش و پرورش بهداشت و ایمنی جنگل ها، دریافت کرده اند.

یان فیول، مدیر عامل عملیات خارج از کشور، گفت: "ما با ارائه این سرویس احساس می کنیم، ما میراث را به صنعت داربست در سراسر جهان می رسانیم و در نهایت فرصتی برای بهبود سطح ایمنی برای کسانی که در غیر این صورت آموزش های یادداشت ".

برای مشاهده این وبسایت به این لینک مراجعه کنید : www.simianelearning.com

کلمات کلیدی : داربست،آموزش الکترونیکی،ایمنی داربست،داربستان،Simian International e-learning

آگهی ها

فروش ژنراتورهای دیزلی و گازی
  • صنعت ساختمان
  • 704
  • ویژه
کلیه خدمات ساختمان
  • صنعت ساختمان
  • 720
  • ویژه

مشخصات منتشر کننده

کار متری شرکتی کارگر روزمزد ...تهران
استادکار داربست هستم با پانزده سال سابقه...اصفهان
با عرض سلام وحید شبانی داربست بند هستم ب...تهران
رضا شرافتی استادکار داربست دارای نیسان...تهران
استادکار داربست : آقای محمد محمدی با ۱۵س...تهران
مازندران شهرستان نکا وشهر های اطراف...مازندران
آماده همکاری با تمام شرکت ها برای داربست...تهران
انجام کلیه امور به داربست...تهران
استادکار داربست پوریا وارسته ...تهران
استادکارداربست هستم صنعتی وساختمانی بدنب...خوزستان

تبلیغات

منوی سریع