رونمايي از فاز اول سرويسهاي تبليغاتی مجموعه داربستان برای متقاضيان

25.000  نفر روزانه تبليغات شما را خواهند ديد !

25.000  نفر روزانه تبليغات شما را خواهند ديد !

در راستاي ارايه خدمات منحصر بفرد و ويژه به كسب و كارهاي فعال  و افراد متخصص در زمينه هاي مختلف ساخت و ساز ساختمان و داربست ، مجموعه داربستان اقدام به ايجاد فضاي تبليغاتي با هدف معرفي  و آشنايي جامعه مشتريان و مخاطبين با ايشان نموده است .

طبق برنامه ريزي انجام شده در فاز اول متقاضيان مي توانند با بهره گيري از شبكه هاي اجتماعي مجموعه داربستان ، روزانه  فعاليت ،خدمات و محصولات خود را در معرض ديد حداقل 25.000  نفر از مخاطبين قرارداده و گامي بزرگ در جهت جذب و يا افزايش  مشتريان هدف خود بردارند .

در اكوسيستم كسب و كار در سطح كشور تعامل و برخورد با بازار هدف در فضاي مجازي امري الزامي بوده و بسياري از بنگاههاي اقتصادي با صرف هزينه هاي گزاف به دنبال استفاده از اين پتانسيل هيجان انگيز مي باشند .

با توجه به فعاليت مجموعه داربستان به عنوان مرجعي قابل اطمينان براي كليه متوليان ساخت و ساز ساختمان و داربست و استقبال بينظير مخاطبين ،متقاضيان ، مشتريان و علاقمندان  به اين حوزه  ، از شبكه هاي اجتماعي اين مجموعه از 16 بهمن ماه ، خدمات تبليغاتي اين مجموعه در اختيار متقاضيان مي باشد .

استفاده از افرادي توانمند و متخصص در مجموعه داربستان ، اين امكان را ايجاد نموده كه روزانه با خلق ارزش هاي هدفمند در جهت رضايت و كمك به رشد و توسعه كسب و كار مخاطبين خود قدم برداشته و  تعاملي شيرين با ايشان را تجربه نمايد .

با برنامه ريزي انجام شده از ابتداي سال 1398 فاز دوم كانال تبليغاتي مجموعه داربستان  در اختيار متقاضيان قرار خواهد گرفت و گامي ديگردر افزايش رضايتمندي ايشان برداشته خواهد شد.

دانلود مستقیم بسته های تبلیغاتی مجموعه داربستان

مشاهده در وبلاگ

کلمات کلیدی : تبلیغات،داربستان،شبکه اجتماعی،اینستاگرام

مشخصات منتشر کننده

احسانی استادکار داربست پتروشمی و شرکت ها...خراسان رضوی
استادکار داربست در کرج...البرز
محمدامین پاکزاد ۱۳ سال سابقه بیمه دارم ...اصفهان
اجرای کلیه خدمات داربست و پیچ و رول پلاک...تهران
کار متری شرکتی کارگر روزمزد ...تهران
استادکار داربست هستم با پانزده سال سابقه...اصفهان
با عرض سلام وحید شبانی داربست بند هستم ب...تهران
رضا شرافتی استادکار داربست دارای نیسان...تهران
استادکار داربست : آقای محمد محمدی با ۱۵س...تهران
مازندران شهرستان نکا وشهر های اطراف...مازندران

تبلیغات

منوی سریع