اسلیو معده با روش دکتر سلیمی
اسلیو معده با روش دکتر سلیمی

عمل اسلیو معده چیست؟ امروز در ارتباط با این موضوع یعنی اسلیو معده صحبت می کنیم و سعی می کنیم که به طور کامل همه ی مورد هایی که به اسلیو معده مرتبط هستند را نیز بازگو کنیم.

 

اسلیو معده چیست؟

شرایط عمل اسلیو معده به چه صورت است؟

اسلیو معده چیست؟

همانطور که میدانید جراحی های مربوط به موضوع زیبایی این روز ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده اند. 

عمل اسلیو معده drsalimi نیز یکی از این مورد ها می باشد که طرفدار های خاص خود را پیدا کرده است. به طور کلی الیو معده نوعی جراحی محسوب می شود که فرد در نتیجه ی آن لاغر می شود. برای این عمل 2 کار در حین عمل در پیش می گیرد.

این دو روش به این صورت است که : 1 – حجم معده ی بیمار را کم می کند. 2 – مسیر مواد غذایی را تا حد امکان کاهش می دهد. با این کار باعث می شود تا بخشی از آن غذایی که بیمار مصرف می کند جذب نشود. و این موضوع به لاغری بیمار می انجامد.

در واقع می توان عمل اسلیو معده را نوعی درما برای بیماری چاقی دانست. چرا چاقی خود نوعی بیماری خطرناک است که می تواند برای افراد خطر ساز باشد.

در طی انجام دادن این جراحی 70 درصد معده را جراح ها از معده خارج می کنند با این کار میزان غذایی که بیمار مصرف می کند را به حداقل میزان خود می رسانند. و بیمار نیز بر اثر کوچک شدن معده اش کمتر غذا مصرف می کند و در نتیجه لاغر می شود. معمولا افرادی که برای لاغر شدن خود اسلیو معده را انتخاب می کنند بهترین نتیجه ها را در لاغری خود می گیرند و موفق می شوند که تا 80 درصد وزن خود را از دست بدهند.

اسلیو معده چیست؟

شرایط عمل اسلیومعده

عمل اسلیو معده از آن دسته جراحی هایی محسوب می شوند که برای این که بتوان آن را انجام داد باید یک سری از شرایط و ویژگی ها را دارا بود . این طوری عمل اسلیو معده ی شما بهتر پیش خواهد رفت یا به عبارتی می توان آن شخص کاندید مناسبی برای این نوع از جراحی می باشد. این شرایط مورد های زیر می باشد :

1 – در مدت زمان 6 ما حداقل و قبل از عمل باید  رژیم غذایی سالم  و تمرین های ورزشی  ویا انواع دارو های مرتبط با لاغری را زیر نظر متخصص ها امتحان کند. اگر به نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود رسید دیگر نیازی به انجام اسلیو معده نیست. چرا که همان طور که قبل تر اشاره کردیم بخشی از معده یا به عبارتی 80 در صد از معده برداشته می شود و برگشت پذیر و قابل جبران نیست.

2 – مورد دوم در ارتباط با کاندید بودن برای اسلیو معده این است که شاخص توده ی بدنی شخصی که برای این نوع از جراحی یعنی اسلیو معده کاندید می باشد باید بیشتر از 40 باشد. توده ی بدنی بیشتر از 40 به معنای چاقی مفرط می باشد. و در واقع فرد حتما باید برای درمان چاقی خود اقدام به کار کند و خود را درمان بکند.

3 – زمانی که شخص متوجه اضافه وزن خود بشود می توان گفت که برای انجام این جراحی یعنی اسلیو معده می تواند کاندید باشد. البته باید توجه کرد که 2 یا 3 کیلو وزن اضافه تر اضافه وزن محسوب نمی شود زمانی میگوییم یک شخص دارای اضافه وزن است که  بیش از 45.5 کیلوگرم اضافه وزن او باشد.

4 – این که بخواهید اسلیو معده را انجام دهید ولی به شرایط و مورد هایی که بعد از آن باید انجام بدهید توجه نکنید و یا  خود را به ان ها عادت ندهید هیچ فایده ای ندارد و برای شما خطر ساز خواهد بود. بنابراین یکی از مورد هایی که باعث می شود شما را کاندید قرار دهد تا بتوانید برای اسلیو معده آمادگی لازم را داشته باشید  این است که بتوانید خود را از نظر ذهنی هم آماده ی تغییر ها بکنید و بتوانید سبک زندگی و سبک غذایی خود را که بعد از عمل جراحی اسلیو معده انجام می دهید سازگار کنید و برای شما سخت و طاقت فرسا نباشد.

5 – افرادی که به انواع مواد مخدر  و یا انواع نوشیدنی های الکلی اعتیاد دارند به هیچ عنوان نمی توانند برای انجام این عمل یعنی اسلیو معده کاندید باشند.

6 – یکی از موضوع های قابل توجه در ارتباط با اسلیو معده این است که آیا توانایی پرداخت هزینه ی این جراحی را دارید یا خیر. خب همانطور که میدانید عمل های جراحی معمولا هزینه های بالایی را در بر دارند و اسلیو معده نیز یکی از ان ها می باشد. پس اگر توانایی پرداخت هزینه های این عمل را دارید شما نیز برای انجام عمل کاندیدا هستید. البته از این موضوع دور نشویم که مورد های قبلی را نیز حتما باید در خود احساس کنید.

7 – شخصی که برای عمل اسلیو معده کاندید می شود باید از نظر روحی و روانی و به طور کلی از نظر روانشناختی در وضعیت روحی و روانی و جسمی خوب و سالمی به سر ببرد. در غیر این صورت به هیچ عنوان این نوع از افراد به سمت این ن.ع از جراحی ها نروند.

8 – اگر دلیلی چاقی شما به مشکل های عصبی و روان شناختی بر می گردد به شما توصیه می شود که به هیچ عنوان برای انجام دادن این عمل اقدام نکنید.

9 – ود نهایت اخرین مورد به این اشاره دارد که اگر از نظر عمومی سلامتی کامل دارید می توانید برای انجام این عمل کاندید بشوید و اسلیو معده را انجام دهید.

 در ارتباط با توده ی بدنی می توان گفت افرادی که توده ی بدنی آنها  بالای 32 نیز می باشد هم می توانند برای عمل اسلیو معده اقدام کنند و آن را انجام بدهند و به نتیجه های مطلوب و دلخواه خود برسند.

نکته ی قابل توجه در ارتباط با اسلیو معده این جا است که دکتری که انجام این عمل را به عهده می گیرد بسیار مهم است . بنابراین در انتخاب آن بسیار دقت کنید. برای این کار و انتخاب پزشک خود بهتر است به صورت حضوری به مطب پزشک بروید.

اسلیو معده

دوشنبه, 10 خرداد 1400
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری
168
تهران
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری

نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری و شرکتی با اکیپ مجرب

دستکش کار و داربست بندی
148
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

داربست فلزی شهرک غرب
364
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
268
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

پارت فوم آکوستیک
299
تهران
پارت فوم آکوستیک

پارت فوم مجموعه ای است که از 1385تا کنون بر روی عایق های صوتی، حرارتی ، برودتی ، فوم ها و چسب های مصرفی و صنعتی فعالیت داشته است. و از سال 1392 به صورت تخصصی در زمینه ارایه محصولات آکوستیک با کیفیت بالا وقیمت مناسب فعالیت نموده است. افتخار ما این است که بسیاری از محصولات پارت فوم در زمینه آکوستیک برای اولین بار در ایران تولید شده است و توانسته ايم نیاز بازار داخلی را از محصولات خود تامین نماییم. فوم لوله داربستی - ضربه گیر لوله داربست

داربست نما پایدار
3667
تهران
داربست نما پایدار

داربست ارزان با بیمه مسئولیت

داربست فلزی علی
346
آذربایجان غربی
داربست فلزی علی

خدمات اجاره و نصب داربست ماکو

داربست ماکو
972
آذربایجان غربی
داربست ماکو

اجاره و نصب داربست فلزی در ماکو

داربست رضایی
305
گلستان
داربست رضایی

اجاره و نصب داربست در گرگان

داربست فلزی محکم بست
6952
همدان
داربست فلزی محکم بست

نصب فنی ترین داربستها - شماره ثبت 8120 کارشناس اتحادیه داربست فلزی با مدیریت سید رهبر مرادی

داربست فلزی فراز بست
3959
خراسان رضوی
داربست فلزی فراز بست

داربست فلزی فراز بست در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد با نازلترين قيمت و در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

داربست فلزی میشو سیس
6527
آذربایجان شرقی
داربست فلزی خورشیدی اراک
789
مرکزی
داربست فلزی خورشیدی اراک

داربست خورشیدی،اراک،با بیش از ۳۰ سال سابقه کار ،اولین داربست استان مرکزی

داربست فلزی سرلک
642
تهران
داربست فلزی سرلک

آدرس انبار۱؛ میدان قیام خ مولوی کوچه رضا آزادی بن بست شیرزاد آدرس انبار ۲؛ سه راه آذری خیابان سبحانی گاراژ حاجیان آدرس شرکت .کارگر جنوبی خیابان زربافیان کوچه توکلی پ ۲ با مدیریت سرلک

داربست فلزی سعيد
7717
زنجان
داربست فلزی سعيد

داربست سعيد اولين ارائه دهنده خدمات داربست در استان زنجان

داربست فلزی علیجانی
1862
گیلان
داربست فلزی علیجانی

داربست علیخانی از سال 92 فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرده است و تا به حال پروژه های مختلفی را با موفقیت اجرا کرده اند.

داربست فلزی هادیان
2879
اصفهان
داربست فلزی هادیان

خدمات نصب و اجاره داربست در اصفهان و شاهین شهر

فولاد جهان مهر
1414
تهران
فولاد جهان مهر

شرکت فولاد جهان مهربا هدف تهیه و تأمین مقاطع آهن و فولاد مورد نیاز صنایعنفت،گاز،پتروشیمی،فولاد، نیروگاه‌ها،شرکتها وپروژه های ساختمانی...با اتکا به لطف خداوند و همکاری نیروهای متعهد و پرسنل مجرب، از سال 1350شروع به فعالیت نموده است. این شرکت افتخار همکاری با شرکتها و نهادهای زیر را دارد: 1ـ عضویت در وندور لیست شرکتهای نفت و گاز پارس (POGC)، شرکت ملی نفت ایران(NIOC)، 2ـ همکاری با کلیه شرکتهای نفتی ، ساختمانی و شرکتهای وابسته به وزارت راه و شهرسازی

داربست فلزی محسن
2130
لرستان
داربست فلزی محسن

خدمات نصب و اجاره داربست در خرم آباد توسط اکیپ مجرب

صنعت ساختمان و داربست
1373
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی

داربست مهدی
6912
خراسان جنوبی
داربست مهدی

داربست و تجهیز بتن مهدی اجاره و خرید و فروش کلیه لوازم نو و دست دوم

داربست آسمان
3337
زنجان
داربست آسمان

نصب داربست فلزی، کفراژ بندی، داربست جهت اجرای تابلو، کار در ارتفاع (نماشویی، ترمیم نما)، کلیه تعمیرات جزئی و کلی داخل و خارج ساختمان، فنس کشی

 چدن ریزان پیشرو
5839
تهران
چدن ریزان پیشرو

تولید انبوه بست و اتصالات داربست فلزی

داربست فلزی پارسیان
6286
بوشهر
داربست فلزی پارسیان

تجهیزات داربست بند،شرایط پرسنل و دستورالعمل های ایمنی خاص داربست بند می باشد.که با رعایت این اصول علاوه بر برپا نمودن داربست مناسب ایمنی نیز رعایت خواهد شد.

داربست فلزی محمدرضا
884
تهران
داربست فلزی محمدرضا

داربست فلزی محمدرضا(شبانه روزی) داربست فلزی در شهرقدس با بیش از 30 سال سابقه در صنعت داربست ساختمان و کوله باری از تجربه این افتخار را دارد تا در خدمت مردم محترم در استان وشهر تهران باشد و بیشترین مشتریان خود را از طریق جمعی از مشتریان راضی و تبلیغات لفظی آنها تا به امروز به دست آورده است. خدمات این شرکت عبارتند از: - نصب داربست فلزی در ساختمان ها و برج های بلند - اجرا ونصب داربست جهت کارهای صنعتی همانند:سکوهای نفتی,اسکله,سیلو,پالایشگاه و... - اجرا ونصب داربستهای زودبست,کفراژبندی,زیربتن,داربست های نمایشگاه ها همراه باچادر,سوله,حفاظ,پیچ ورولپلاک و... - اجرا ونصب داربست در مترا ژهای بالا در استان وشهر تهران -اجرای داربست فلزی بنرهای تبلیغاتی -اجرای داربست فلزی سالن های خیمه ای -اجرای داربست فلزی طاق نصرت و ایستگاه صلواتی -ارسال اکیپ داربستی به سایر شهرهای کشور به منظور پروژه های بزرگ 09216266372/09175240703 سید جواد رضانژاد09362191788,

داربست فلزی پاکدشت
8147
تهران
داربست فلزی پاکدشت

نصب انواع مختلف داربست ساختمان هیئت. ساختمان.سوله.بنرهای.تبلیغاتی.۴پایه چرخدار و ثابت..زیربتن

منو سریع